Listopad 2013


Heidi Klum: Se svým přítelem čeká dítě?! Pětinásobná maminka?! .)

26. listopadu 2013 v 23:30 | Ivča |  ZPRÁVA DNE!
Německé noviny rozšířily úžasnou novinu. Kráska Heidi Klum prý čeká své páté dítě! Podle zatím nepotvrzených zpráv čeká Heidi Klum miminko se svým přítelem a zároveň bodyguardem Martinem Kristenem. Heidi je 40 let, takže pokud cítí, že Martin už je ten pravý, se kterým zůstane navždy a chce s ním dítě, je ten pravý čas. Heidi je po boku Martina zase šťastná a i její děti ho přijaly - trávil s nimi dost času už v době, kdy Heidi byla se Sealem, protože je to její bodyguard. Nebyl tak pro děti nějakým cizím pánem a ony si tak rychlěji zvykly na to, že s nimi bude ještě více, než dříve.

VÍCE UVNITŘ!


Australská topmodelka Miranda Kerr a herec Orlando Bloom oznámili rozvod!

23. listopadu 2013 v 17:00 | Ivča |  ZPRÁVA DNE!

Australská topmodelka a bývalá kráska Victoria's Secret MIRANDA KERR oznámila rozvod se svým manželem, hercem Orlandem Bloomem. Pár měl svatbu po tříleté známosti v roce 2010. Kráska 6. 1. 2011 přivedla na svět syna Flynna. Oba na veřejnosti dlouhou dobu působili jako pár dnů, jako vyrovnaná a zamilovaná dvojice. Nyní je ale všechno jinak. Jako pár se dvojice objevila na veřejnosti naposledy na premiéře 19. září 2013. Rozešli se přátelsky. Nadále se podporují a respektují a chtějí hlavně pro syna jen to nejlepší.

VÍCE INFO UVNITŘ!


Topmodelka Karolina Kurková podpořila v České republice dobrou věc!

20. listopadu 2013 v 23:30 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!

Krásná topmodelka českého původu Karolina Kurková žije v New Yorku a do Česka se vrací jen navštívit svoji rodinu v Děčíně. Doma je ale teď již v New Yorku, kde má svého manžela Archieho a také syna Tobina. Jak je tedy možné, že kráska přiletěla do České republiky?

Karolina přijala pozvání své dlouholeté kamarádky topmodelky Terezy Maxové stát se hvězdou letošní charitativní přehlídky Fashion for Kinds. Ta se konala v pondělí 18. listopadu 2013 od 20:00 hod v Obecním domě v Praze. Tereza se snažila Karolinu pro přehlídku ukořistit již v minulosti, ale období konání přehlídky se Karolině vždy krylo s nějakou jinou akcí či prací a také s přehlídkou Victoria's Secret. Karolina několik let na této prestižní přehlídce zářila jako jedna z hvězd.

No a jelikož tady v České republice nemáme hvězdu přehlídkových mol světového formátu každý den, Karolina byla lačnými českými fotografy obletovaná a neustále dávala rozhovory. Takže jsme se o této 180 cm vysoké blondýnce s nezapomenutelným úsměvem mohli dozvědět zase o něco víc.

Více uvnitř!


Zvol krásku Victoria's Secret s tím NEJ tělem - ,,BEST VS BODY!'' - KONEC HLASOVÁNÍ!

17. listopadu 2013 v 14:00 | Ivča |  Soutěže

Na letošní Victoria's Secret Fashion Show se na mole objevily krásné topmodelky a Andílci značky Victoria's Secret. O tom, že všechny o sobe pečují a snaží se vypadat co nejlépe, není pochyb. Na show krásky předvedly svá dokonalá a vypracovaná těla. Já jsem pro vás připravila TOP 10 krásek VS a na Vás bude nelehké rozhodnutí - zvolit tu topmodelku, která se pyšní tím NEJ tělem VS - ZVOL ,,BEST VS BODY!''

Na tobě bude hlasovat v anketě pro tu, která má podle tebe to NEJ tělo a budu ráda, když kromě hlasu do ankety přidáš i koment - napiš z 10ti uvedených krásek 3, které mají podle tebe krásné tělo, krásnější než zbylých 7 dívek a žen.

HLASOVAT A ROZHODNOUT O TOM, KTERÁ SEXY KOČKA VS SE BUDE PYŠNIT TITULEM ,,BEST VS BODY'' můžeš až do SOBOTY 14. 12. 2013 do večera.

O víkendu se pak všichni dozvíte, která (top)modelka má podle vás všech hlasujících to NEJ tělo.
Je jen na vás, jak budete krásku hodnotit - máme tu topmodelky, které jsou již dokonce maminkami - některé i 2 dětí, takže musely na svých postavách zapracovat o to více. Všechny cvičí, chodí do posilovny, zdravě se stravují a pečují o sebe. Takže zda vyberete tu, která má NEJ sexy tělo, NEJ krásnější tělo, NEJ vypracovanější tělo, NEJ ženštější tělo.... Je to jen na TOBĚ! Zvol tu s NEJ tělem!!!

Fotografie jsou vybrány z letošní VSFS 2013 - jsou to fotky z přehlídky, takže to jsou fotky aktuální, bez retuše, bez pózování a tak můžete objektivněji hodnotit .)

FOTKY a ANKETA UVNITŘ - podívej se na všechna těla krásek VS!


Ohodnoť outfity krásek VSFS 2013 aneb after párty - čas na zábavu!

16. listopadu 2013 v 16:00 | Ivča |  Módní policie
Mám tady pro vás po delší době další ,, Módní policii. '' No a možná už tušíte, že tentokrát se zaměříme na modely, ve kterých zářily krásky VS po letošní VSFS 2013 na after party - Candice, Aless, Karlie, Lily, Doutzen, Erin, Lindsay, Adriana a Behati.

Ohodnoť, který model je ten NEJ a které krásce to slušelo nejvíce!

Přidej komentář a HLASUJ!

Přiřaď každému modelu a topmodelce počet bodů

1 až 10. (10 je nejvíce!)

Pokud udělíš nějaké krásce 10 bodů, pak 10 už žádné jiné nedávej - ať je zřejmé, která byla podle Tebe NEJ :)
.................

Který outfit krásky níže od tebe získá nejvyšší počet bodů?

Candice, Aless, Karlie, Lily, Doutzen, Erin, Lindsay, Adriana a nebo Behati?Victoria's Secret Fashion Show 2013: Podívejte se na krásky z celého světa ve spodním prádle!

15. listopadu 2013 v 22:35 | Ivča |  VS Fashion Show!

V minulém článku jsme se podívali na modely, které předvedly hlavní krásky a topmodelky Victoria's Secret jako například Candice S., Adriana L., Alessandra A., Lily A. a nebo Doutzen K. Na mole se ale předvedly nejen tyto krásky, ale i možná pro někoho méně známé modelky. Celkem jsme totiž mohli letos obdivovat hned 40 krásných žen a dívek.

Na koho se ve fotogalerii můžete těšit? Cara Delevingne, Lily Donaldson, Barbara Fialho, Magdalena Frackowiak, Toni Garrn, Izabel Goulart, Jessica Hart, Elsa Hosk, Constance Jablonski, Maryna Linchuk, Laís Ribeiro, Sara Sampaio, Joan Smalls a další.

Pojďme se podívat na fotografie z VSFS 2013, na závěr show a na celou letošní scénu!Velkolepá Victoria's Secret Fashion Show 2013 je za námi!

15. listopadu 2013 v 3:30 | Ivča |  VS Fashion Show!

Ano, je to tak, ve středu večer 13. 11. 2013 se v New York City konala módní událost - přehlídka spodního prádla, luxusu a sexy topmodelek - Victoria's Secret Fashion Show 2013. Podle očekávání byla letošní hvězdou blond topmodelka s odzbrojující postavou a Andílek VS Candice Swanepoel. Ta totiž předvedla ,,The Royal Fantasy Bra.''

Na mole se předvedlo 40 modelek celkem v 67 různých outfitech a bylo na molo vyneseno 28 párů křídel - ta na této show rozhodně nemohou chybět.

Ty největší hvězdy Victoria's Secret zazáří na mole vždy ve 3 modelech. Letos tuto čest měly: Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel, Adriana Lima, Lily Aldridge, Candice Swanepoel, Lindsay Ellingson, Karlie Kloss, Doutzen Kroes a Behati Prinsloo. Nakonec se nevyplnily zvěsti, že na show letos nebude Erin Heatherton. Známá kráska VS Erin Heatherton nechyběla, ale předvedla se pouze ve 2 modelech.

A jaké byly názvy sekcí letošní VSFS? British Invasion, Birds of Paradise, Shipwrecked, Pink Network, Parisian Nights a Snow Angels.

O hudební doprovod se postarali: Taylor Swift, Fall Out Boy, A Great Big World a Neon Jungle. Leckdo by si mohl krásnou Taylor na mole splést s topmodelkou Victoria's Secret. Jak je vidět na videu níže, Taylor nic nebrání tomu střihnout si VSFS nadcházející rok jako hvězda VS :)

Pojďme se nyní podívat na ty největší hvězdy VSFS 2013 a také na video ze show!

V článku najdete fotogalerii!!!


Žhavé info - které hudební hvězdy to letos rozjedou na VSFS? Čti!

12. listopadu 2013 v 18:00 | Ivča |  VS Fashion Show!
Značka Victoria's Secret konečně potvrdila, na které hudební hvězdy se letos na Victoria's Secret Fashion Show, ve středu 13. 11. 2013 večer, můžeme těšit. V zákulisí se mluvilo o britsko-irské chlapecké hudební skupině One Direction, ale nakonec se pořadatelé rozhodli jinak.

A kdo tedy letos vystoupí a doprovodí krásky VS na mole svým hudebním talentem?

Více uvnitř!Alessandra Ambrosio: V čem zazáří tato kočka na letošní show Victoria's Secret?

12. listopadu 2013 v 15:00 | Ivča |  VS Fashion Show!
Každoroční Victoria's Secret Fashion Show je plná krásných a dokonalých topmodelek. Jednou z nich je i brazilská kráska Alessandra Ambrosio. Ta se předvede v jedné z několika sekcí show. Část přehlídky, ze které máme možnost vidět fotografie, má název: ,,Seductive oceanic blue.'' A že Alessandra je svůdná, to se můžete přesvědčit ve fotogalerii uvnitř!

Kdo by této krásce hádal 32 let a porod 2 dětí? Já tedy ne .) Co vy? Alessandra to ale rozhodně nemá zadarmo - je známá zdravým životním stylem, aktivním životem a tím, že posilovna a cvičení pro ni nejsou jen slova, ale hlavně pořádná dřina.

Myslíte si, že to za to stojí? Trápit své tělo v posilovně a hlídat si stravu... Odměna je ale velká. Alessandra je Andílkem Victoria's Secret a užívá si každý rok šílenství kolem VSFS a kolem topmodelek VS. Tak co? Myslíte si, že je titul topmodelky a Andílka VS dostatečnou motivací? .) Diskutujte v komentech. Vaše názory si moc ráda přečtu .)

Foto uvnitř!


Oblíbené krásky a topmodelky - jejich děti rostou jako z vody!

5. listopadu 2013 v 17:00 | Ivča |  VS Personal LIFE

Mezi kráskami Victoria's Secret, které jsou nyní Andílky VS a nebo k nim patřily v minulosti, jsou už i maminky - maminky jednoho dítěte a i maminky dětí dvou. No a nyní se podíváme na to, jak nám ta dítka rostou.

Pojďme na to!


Victoria's Secret Fashion Show 2013/14 se pomalu ale jistě blíží!

4. listopadu 2013 v 16:00 | Ivča |  VS Fashion Show!

Ahoj všichni příznivci tohoto blogu, značky Victoria's Secret a Andílků VS.

Hlásím se Vám po delší době a to proto, že na blog nemám vůbec čas. Jsem hodně časově vytížená, ale jedná se o časové vytížení, které mě těší, takže jsem tomu ráda. Nerada se totiž nudím. Ale poslední dobou čas od času vyšetřím nějakou tu chvilku a tak Vám mohu slíbit, že pokud bude čas, opět se uvidíme tady na blogu a Vy tak budete moci zůstat v obraze. No a jak už sám nadpis napovídá, rok se s rokem sešel a již v prosinci se můžeme těšit na další Victoria's Secret Fashion Show. Ano! Opět je to tady - obrovská slavnost krásy, módy a exkluzivního spodního prádla. Posbírala jsem pro Vám pár zajímavostí o letošní show, které Ti, v jejich rukách je celá show, vypustili do světa trošku dříve :) Tak pojďme na to!

Jinak doufám, že se máte všichni fajn a budu ráda, když se od Vás dočkám nějakého komentu. Určitě se toho ve Vašem životě stalo za tak dlouhou dobu hodně a budu ráda, když si na blog najdete opět pár chvil a budete ho navštěvovat rádi jako tomu bylo v minulosti :) Vaše Ivča

Na co se letos můžeme/můžete těšit?