Prosinec 2012


VESELÉ VÁNOCE VŠEM!

24. prosince 2012 v 7:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Ahoj všichni!

Přeji Vám krásné svátky a nádherné Vánoce:) Užijte si 24. 12. 2012 a přeji Vám šťastné a veselé nejen Vánoce.

Děkuji Vám za přízeň a omlouvám se, že tady teď není tolik novinek. Bohužel není čas:( Díky za pochopení.

Zdraví Ivča


P.S. Díky všem návštěvníkům a SB:)

VESELÉ VÁNOCE VÁM PŘEJE I ALESSANDRA, LILY A IRINA:)
Alessandra X Candice

19. prosince 2012 v 15:00 | Ivča |  VS DUEL
Tentokrát Vám přináším duel díky kterému si trošku připomeneme krásné letní počasí a atmosféru pláže, moře a sluníčka. V dnešním duelu hrají hlavní roli 2 Andílci Victoria's Secret - Alessandra Ambrosio a Candice Swanepoel. Obě krásky před pár dny fotily novou kolekci bikin VS na léto 2013 na plážích St. Barts. Obě krásky se pyšní dokonalou štíhlou postavou. Je tu ale jeden výrazný rozdíl - Candice je zatím bezdětná a Alessandra je již maminkou dvojnásobnou. Má za sebou tedy 2 těhotenství a hubnutí po porodu. Kráska na sobě dřela - netajila se tím, že cvičila a omezila jídlo. Na jejím těle není ani stopa po nedokonalostech. Candice se pyšní štíhlým pasem, dlouhýma nohama...

No a dnes se zaměříme na to, která z těchto 2 topmodelek VS má podle Tebe krásnější a lepší postavu.

Tentokrát otázka zní:

Která z těchto dvou krásek má podle Tebe v bikinách krásnější postavu?

Rozhodni v DUELU!

HLASUJ!


Marisa Miller: Topmodelka se stala maminkou syna Gavina Leeho!

16. prosince 2012 v 9:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Nyní, v době svátků, se krásné topmodelce Marise Miller dostalo té největší pocty, které se ženě může dostat a tou je, že se stala maminkou. Ano, Marisa Miller porodila své první miminko. 34leté krásce se v Santa Cruz v Kalifornii ve čtvrtek 13. 12. 2012 večer (19:58) narodil chlapeček. Je zdravý, vážil skoro 4 kila - je to kus chlapa:D S manželem Griffinem Guessem, se kterým se vzali 15. 4. 2006, mu dali jméno Gavin Lee Guess. Marisa řekla, že je znarození syna úplně bez sebe radostí. Cítí se býti požehnanou, že se stala matkou a je nadšená z toho, že bude moci prožívat tuto další novou část svého života.

Marisa se ještě nedávno nechala s bříškem vyfotit pro magazín Allure. Topmodelka přiznala, že byla v těhotenství uvolněná, snažila se jíst zdravě a velmi si tento stav užívala. Bylo pro ni sice těžké, když viděla, jak její váha ukazuje stále více, ale věděla, že je to součást těhotenství a neřešila to. Měla jiné cíle a to hlavní bylo, aby měla zdravé miminko.

Marise moc gratuluji a přeji jí i jejímu synovi Gavinovi Leemu jen to NEJ!
Gisele Bundchen: Topmodelka podruhé maminkou - porodila dcerku Viviane Lake!

7. prosince 2012 v 18:45 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Gisele Bundchen se dočkala toho nejkrásnějšího předvánočního dárku na světě. Kráska přivedla na svět 5. prosince 2012 v pohodlí domova dcerku Vivian Lake. Z nového přírůstku do rodiny se raduje nejen její manžel Tom, ale také její syn Benjamin, kterému jsou 3 roky. Je z něj teď velký brácha.)

Viviane Lake je zdravá a obě i s maminkou jsou v pořádku. Kráska všem poděkovala za podporu a za přání. Gisele svým fanouškům napsala: ,,Cítíme se tak šťastní, že jsme mohli znovu zažít zázrak narození dítěte. Jsme vděční za příležitost být rodiči dalšího malého andílka.''

Gisele poskytla první foto malé Viviane - její ručičku:) Podívej se!

I vy jste tady na blogu tipovali, že se Gisele narodí holčička.) Já brazilské divě gratuluji a přeji hlavně hodně zdraví:)

Jak se Ti líbí jméno Viviane Lake?

Hvězdou Victoria's Secret Fashion Show 2012 se stává ..........................!

1. prosince 2012 v 15:00 | Ivča |  Soutěže
Máme tady výsledky originální blogové soutěže s názvem ,, Zvol hvězdu Victoria's Secret Fashion Show 2012. '' Od 11. 11. do 30. 11. jste mohli hlasovat a volit tu NEJ krásku VS na VSFS 2012. Vybírali jste ze 13ti krásných modelek Victoria's Secret.

A koho jste ve 13 mohli najít? Doutzen, Candice, Miranda, Behati, Karlie, Alessandra, Adriana, Erin, Lindsay, Lily, Bregje, Constance a Izabel.

Vítězka získá titul ,, Hvězda VSFS 2012. '' Zde na blogu jste mohli zvolit hvězdu VSFS 2012. Která ze 13ti krásek byla na mole letos ta NEJ?

Je tu sobota, první prosincový den roku 2012, a Vy se za pár chvil dozvíte, která ze 13ti nominovaných dívek vyhrála. Každý z Vás do komentáře určil tu, která byla hvězdou právě pro něj. No a na které krásce jste se shodli?

Moje poděkování patří těm, kteří hodnotili a jsou jimi: celkem hlasovalo 14 lidí - Monča, victoriasecretfashion, mosinkuv, Lenkabel, princezná Lia, klarush, han, zuzka, Baru, Lilly, bara., Renata, Ver a XXX-George.

My se teď podíváme, jak naše krásky dopadly. Ještě prozradím, že z celé třináctky se ve vašich komentech objevovaly pouze tyto krásky - těchto 6 modelek: Lindsay Ellingson, Doutzen Kroes, Candice Swanepoel, Miranda Kerr, Behati Prinsloo a Erin Heatherton.
Neuspěly například tyto topmodelky: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio a nebo Lily Aldridge. Je tedy jasné, že vítězka vzejde z pětice výše jmenovaných. Ale která z nich to bude?

Která z TOP 6 vyhrála? Bude to Miranda, Doutzen, Behati, Lindsay, Candice a nebo Erin?

A jdeme na to! Od posledního místa:

Po jednom hlasu od Vás dostaly 3 krásky, takže máme hned čtyři 4. místa - jakoby 4. - 6. místo:)

4. místo patří: Mirandě Kerr, Erin Heatherton a Behati Prinsloo.

3. místo obsadila se dvěma hlasy Lindsay ELLINGSON


A teď tu máme boj o první místo a titul ,,Hvězda VSFS 2012!''

Bude to Doutzen Kroes a nebo Candice Swanepoel? Oběma kráskám to na VSFS na mole neuvěřitelně seklo. Obě předvedly hned tři modely, ale která je podle Vás ta NEJ?

Odpověď najdete uvnitř!


Victoria's Secret Angels Lip Sync 'Beauty & A Beat'

1. prosince 2012 v 9:00 | Ivča |  VS Fashion Show!

A uvnitř najdete další videjko - nechte se překvapit.)