Říjen 2012

Doutzen X Candice

28. října 2012 v 17:30 | Ivča |  VS DUEL
Tentokrát Vám přináším duel ve kterém hrají hlavní roli 2 blonďaté krásky a Andílci VS - Doutzen Kroes a Candice Swanepoel. Obě září v nové kampani Victoria's Secret Sport - VSX.

No a dnes se zaměříme na to, která z těchto 2 topmodelek VS podle Tebe více ztělesňuje zdravou krásku a má sportovní postavu! Obě na sobě makají, ale která je podle Tebe lepší?

Tentokrát otázka zní:

Která z těchto dvou krásek je podle Tebe vhodnější do kampaně VSX?

Rozhodni v DUELU!

HLASUJ!
Lily Aldridge: Svoji dcerku Dixie už neskrývá - trojice i s manželem na procházce!

27. října 2012 v 10:00 | Ivča |  Fotogalerie

Kráska VS Lily Aldridge se dlouho snažila svoji malou dcerku Dixie Pearl chránit před novináři a fotografy. Nyní už ale dcerku neskrývá a dokonce i s manželem vyrazila na procházku městem. Malá se narodila 21. 6. 2012 a vážila 3,2 kg.

Lily v nedávném rozhovoru prozradila, že hodně dře, aby se zase mohla po porodu vrhnout zpět na dráhu modelky a na mola. Snaží se jíst zdravě - jí hodně bílkovin a organické zeleniny. Snaží se udržovat zdravá a jíst vyváženou stravu. A to nejen kvůli sobě, ale také kvůli dceři, kterou kojí. No a jak to má s cvičením? Kombinuje kardio cvičení, box a pilates. Hlavní je, aby to nebylo rutinní. Pro Lily je také velmi důležitý spánek, takže se snaží hodně spát. Řekla, že miluje každou vteřinu svého mateřství:)

Podívej se na fotky!

Petra Němcová: Česká topmodelka umí být zatraceně sexy - na párty na ní všichni mohli oči nechat!

22. října 2012 v 14:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!

Česká topmodelka Petra Němcová byla jednou z hvězd párty luxusního newyorského obchodního domu Bergdorf Goodman, jenž slavil 111. výročí od svého založení. Kráska na párty dorazila ve velmi rafinovaných šatech, jejichž horní díl nechal všechny přítomné podívat se na Petřiny ňadra.

Topmodelka si pod šaty nevzala podprsenku a tak svým modelem provokovala všechny přítomné. Jelikož ale měla rozpuštěné vlasy, celek nepůsobil vulgárně, ale ,,jen'' zatraceně sexy. To byl asi i Petřin záměr.) A proč by se kráska nepochlubila, že? Když má čím....

Podívej se na fotky!


Alessandra Ambrosio: Brazilská kráska oficiálně představila milionovou Floral Fantasy Bra!

19. října 2012 v 6:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!

Brazilská diva Alessandra Ambrosio, která bude mít na letošní Victoria's Secret Fashion Show tu čest předvést milionovou podprsenku, představila oficiálně na Herald Square v New York City Floral Fantasy Bra. Andílek Victoria's Secret odtajnil podobu podprsenky jen pár jodin po tom, co se do médií dostaly fotografie z focení profesionálních promo fotek k show.

Mistrovské dílo plné drahokamů v ceně 2,5 milionu dolarů Floral Fantasy Bra má na sobě ametysty, rubíny, safíry a bílé, růžové a žluté diamanty. Podprsenka je poseta 18ti karátovým růžovým a žlutým zlatem. Alessandra byla nadšená z toho, že konečně může všem tento skvost ukázat. K podprsence byla vytvořena i speciální vůně.

Kráska v NYC oblékla zlatavou romantickou róbu a vypadala úchvatně. Jen zářila a bylo patrné, že si to užívala. Alessandra se svěřila, že se jí na VSFS letos splní její velký sen. Je poctěná a připadá jí to neuvěřitelné. Už se nemůže dočkat, až ji vynese na molo. Řekla, že je kupodivu i pohodlná. Je totiž push-up a dělá nádherný výstřih. Je na ní 5200 drahých kamenů. Alessandra na sobě dokonce začala makat ještě více než jindy. Zaměřila se nejen na dolní část těla, ale také na horní. Aby v podprsence vypadala co nejlépe, cvičí cviky na ramena, hrudník a záda.

Kráska má zpět svoji nádhernou postavu, ale není to zadarmo - posilovna jí rozhodně není cizí. Je maminkou dvou dětí - dcerky Anjy a syna Noaha, takže to jinak ani nejde. Ploché bříško si musela vydřít.

Podívej se na fotky!Aless, Gisele, Candice, Karlie a Joan: Krásky zářily na Mario Testino Exhibit v Bostonu!

18. října 2012 v 16:15 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Jedny z nejkrásnějších žen na světě se sešly v Bostonu v Massachusetts v Museum Of Fine Arts na akci Mario Testino Exhibit. Samozřejmě nechyběl ani módní fotograf původem z Peru Mario Testino a pozvána byla i editorka Vogue Anna Wintour. Akce byla sponzorována firmou Swarovski.

Do muzea výtvarných umění přijaly pozvání krásky jako Alessandra Ambrosio, Gisele Bundchen, Candice Swanepoel, Karlie Kloss či Joan Smalls.

Všem to moc slušelo - všechny se oblékly do černé. Největší zájem byl o brazilskou topmodelku Gisele Bundchen, která se ukázala na první společenské akci po tom, co potvrdila, že s manželem čekají druhé miminko. Gisele se pod šaty už rýsovalo bříško, takže teď by už těžko mlžila:) Úžasně vypadala také Alessandra Ambrosio v róbě Versace, která se nedávo stala maminkou syna Noaha.

Podívej se, jak to holkám slušelo!