Září 2012

Izabel ELLE Brazil X Izabel L'Officiel Paris

28. září 2012 v 14:50 | Ivča |  VS DUEL
Tentokrát Vám přináším duel ve kterém hraje hlavní roli kráska Izabel Goulart. Tato brazilská kočička září v říjnu letošního roku hned na dvou titulkách - na titulce ELLE Brazil a L'Officiel Paris. Na obou titulkách to Izabel sluší, ale na Vás bude....

Vyber tu titulku, která se podle Tebe povedla více! Kde to Izabel sluší víc?

Tentokrát otázka zní:

Která z těchto 2 titulek se povedla více?

ELLE Brazil a nebo L'Officiel Paris?

Rozhodni v DUELU!

HLASUJ!

Doutzen Kroes: Pryč jsou ženské tvary - kráska na sobě pořádně maká!

24. září 2012 v 13:45 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Doutzen Kroes při nedávném focení bikin Victoria's Secret na Floridě na Miami předvedla svoji dokonalou postavu. Kráska na sobě pořádně maká v posilovně a je to vidět. Má úžasné vypracované tělo a kdejaká náctiletá dívka by jí ho mohla závidět. Doutzen je již maminkou - má syna Phyllona, který se narodil v lednu 2011. O to více na sobě musí dřít.

Doutzen se vždy pyšnila spíše ženštější postavou. Ještě před porodem (v roce 2009) fotila bikiny a bylo vidět, že opravdu není kost a kůže. Nyní, po porodu, má postavu skoro nejlepší za svoji kariéru modelky. Po porodu kráska shodila nejen nabraná těhotenská kila, ale i něco navíc.)

Podívej se na fotky!

Napiš do komentů - líbila se Ti Doutzen více s ženštějšími tvary a nebo se Ti líbí více teď s vysportovanou postavou? :)


Bar Refaeli: Takhle vypadá po ránu bez líčidel!

21. září 2012 v 11:45 | Ivča |  FOTO DNE

Co na ni říkáš? A jak vypadáš ty (dívky) .) bez líčidel? :)Adriana Lima: Topmodelka se stala podruhé maminkou - má druhou dcerku!

18. září 2012 v 17:00 | Ivča |  ZPRÁVA DNE!
Topmodelka Adriana Lima a její manžel Marko Jaric oznámili, že se jim ve středu 12. září ve 13. hodin v New York City narodila druhá dcerka. Manželé jí vybrali jméno Sienna. Adriana napsala: ,,Marko a já jsme s našením přivítali Siennu do naší rodiny a Valentina se těší z toho, že se z ní stala velká sestra.'' Malá měla kolem 3 kil a maminka i miminko jsou zdravé a v pořádku.

Nyní už je rodina 4 členná. Adriana a Marko mají již dceru Valentinu, která se páru narodila v listopadu 2009. Ta vážila jen něco málo přes 2 kg a trpěla preeklampsií. Teď je již v pořádku a oba rodiče z ní mají radost.

Kráska si nyní již skoro týden užívá roli dvojnásobné maminky.

Gratuluji!

Jak se Ti líbí jméno pro holčičku - Sienna?