Srpen 2012


Gisele Bundchen: Kráska na promo akci v Sao Paulu ukázala rostoucí těhotenské bříško!

27. srpna 2012 v 13:50 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Gisele Bundchen, která je v očekávání druhého potomka, se poprvé s rostoucím bříškem objevila oficiálně na veřejnosti. Gisele čekaly pracovní povinnosti na akci v Sao Paulu v Brazílii. Brazilka představila nové produkty Oral-B 3D White. Gisele zářila v bílých šatech na jedno rameno a pod nimi se rýsovalo těhotenské bříško.

Kráska a její manžel Tom před pár dny oficiálně oznámili, že je Gisele nyní v pátém měsíci těhotenství a za čtyři měsíce tak jejich 2letému synovi Benjaminovi přibude bráška a nebo sestřička. Z novinky je celá rodina nadšená a na potomka se už moc těší.

Podívej se na fotky!
Erin a Leo X Behati a Adam

20. srpna 2012 v 10:55 | Ivča |  VS DUEL
Tentokrát Vám přináším duel ve kterém hrají hlavní roli 2 mladé krásky Victoria's Secret a jejich miláčci. Jsou to Erin Heatherton a Behati Prinsloo. Z mého blogu víte, že Erin nyní randí s hercem Leem DiCapriem a Behati se zpěvákem skupiny Maroon 5 Adamem Levinem. Oba borci jsou na značku Victoria's Secret nějak zaměřeni - bývalá Lea je brazilská topmodelka Gisele Bundchen a Adam se nedávno rozešel s ruskou divou Anne V.

No a dnes se zaměříme na to, který z těchto dvou sympaťáků si podle Tebe vybral lépe!

Tentokrát otázka zní:

Která z těchto dvou mladých modelek je podle Tebe krásnější a více sexy? Kdo si vybral lépe - Leo a nebo Adam?

Rozhodni v DUELU!

HLASUJ!

buď pro Erin a nebo pro Behati