Červenec 2012

Gisele Bundchen: Zpráva definitivně potvrzena - kráska čeká své druhé dítě!

31. července 2012 v 21:45 | Ivča |  ZPRÁVA DNE!
Od doby, co se v médiích objevily spekulace, že brazilská kráska Gisele Bundchen čeká své druhé dítě, byli topmodelce paparazzi stále v patách. Všem dohadům je ale nyní konec. Gisele si totiž s rodinou vyrazila na dovolenou na Kostariku a v bikinách ukázala rostoucí těhotenské bříško. Ano, Gisele čeká druhé miminko. Podle všeho má být ve čtvrtém měsíci těhotenství. Topmodelka má již se svým manželem Tomem Bradym syna Benjamina, kterému jsou dva roky.

Oficiálně se ke svému těhotenství Gisele zatím nevyjádřila, ale fotky mluví za vše. Kráska se stane podruhé maminkou a malý Benjamin se tak dočká bratříčka a nebo sestřičky.

Kráska se na pláži ukázala v bikinách z kolekce pro jaro/léto 2011 - značky Calzedonia, pro kterou fotila reklamní kampaň. Focení probíhalo v únoru 2010 a to jen pouhé dva měsíce po porodu prvního dítěte. Teď bikiny oblékla znovu a to v požehnaném stavu.

Gisele to moc sluší a já jí ze srdce gratuluji a přeji hlavně aby bylo malé zdravé a šťastné:)

Co říkáš na Giselino těhotenství?

Tipuj - narodí se holčička a nebo chlapeček?

Fotky uvnitř článku!


Marisa Miller: Topmodelka prozradila pohlaví miminka!

28. července 2012 v 14:10 | Ivča |  ZPRÁVA DNE!
Nedávno jsem vám zde na blogu oznámila radostnou zprávu a to, že topmodelka a bývalá kráska Victoria's Secret Marisa Miller čeká miminko. Marisa je vdaná za amerického hudebního producenta a manažera talentů Griffina Guesse. Kráska se s novinkou pochlubila svým fanouškům před několika týdny. Nyní se už ale s manželem dozvěděli, zda čeká Marisa holčičku a nebo chlapečka. Marisa se už také nechala vyfotit s rostoucím bříškem. První foto těhotné krásky níže:)

A vy se to uvnitř článku dozvíte také.)Miranda Kerr: Velké lásce s Orlandem je konec? Rozvod?

24. července 2012 v 22:15 | Ivča |  ZPRÁVA DNE!
Podle zahraničních serverů je manželství topmodelky Victoria's Secret Mirandy Kerr a herce Orlanda Blooma v troskách. Mluví se o rozvodu. Po pouhých dvou letech manželství se začaly šířit zvěsti, že vždy dokonalý a zamilovaný pár je již minulostí. Fotografové zachytili manžele ve městě a to bez svých snubních prstenů. Je to konec? :(

Miranda a Orlando spolu začali randit v roce 2007. V létě roku 2010 si řekli své ano a v lednu 2011 kráska porodila syna Flynna. Vždy působili jako nerozlučná a vrkající dvojka. Tak tomu bylo ale i například u páru Heidi Klum a Seal - a kde je jejch lásce konec, že?

Teď můžeme jen čekat na to, zda se zprávy o konci manželství páru Miranda a Orlando potvrdí a nebo ne. Osobně bych jim přála, aby to bylo jen nějaké nedorozumění a fáma a aby jejich láska trvala navždy.)

Co vy? Myslíte si, že se tento pár ,,snů'' v brzké době rozvede?Bette Franke: Nová kráska VS v kampani této prestižní značky!

21. července 2012 v 17:00 | Ivča |  Victoria's Secret Angels
Máme tu novou krásku značky Victoria's Secret. Je jí Bette Franke narozená 3. prosince 1989 v Heemskerku v Severním Holandsku. Byla objevena ve čtrnácti letech holandským modelingovým agentem Wilmem Wakkerem v Amsterdamu při nakupování s maminkou. Má dva bratry a jednu sestru.

Krásku jsme mohli vidět na přehlídkách a v kampaních pro: Dior Eyewear, Balenciaga, Calvin Klein, Chanel, Valentino, Zara, Blumarine, Chloe, Hermes a Zac Posen. Bette se také objevila v reklamě pro Dolce & Gabbana, Oscar de la Renta, Celine, Yves Saint Laurent a Stella McCartney. K vidění byla také na obálce japonského vydání "Numéro" v listopadu 2007 a dále v magazínech Elle, Flair a Vogue.

Franke má podepsanou smlouvu s DNA Model v New Yorku, Viva Model Management v Paříži a Why Not Model Management v Miláně.

Bette měří 180 cm, má hnědé vlasy a modré oči a její míry jsou 81/61/89.

Podívej se na novou kampaň VS, ve které Bette září! Líbí se Ti nová kráska VS?


Adriana Lima: Odhalila těhotenské bříško v kalendáři Pirelli 2013!

21. července 2012 v 12:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Adriana Lima je v očekávání druhého potomka. Miminko se má narodit každým dnem (nebo se už narodilo a Adriana své tajemství před světem zatím tají). S manželem Markem má již dcerku Valentinu. No a protože je(byla) kráska na svůj požehnaný stav pyšná, nechala se i s bříškem zvěčnit do prestižního kalendáře Pirelli 2013. Božská Adriana se stala první těhotnou modelkou v kalendáři. Moc jí to sluší, tak proč se neukázat, že?

Kromě brazilské krásky budou v kalendáři k vidění také Elisa Sednaoui, česká topmodelka Petra Němcová, Liya Kebede, Kyleigh Kuhn a Isabeli Fontana.

Líbí se Ti Adriana i s bříškem? :)