Červen 2012

Alessandra Ambrosio: Exkluzivní první fotky brazilské krásky se synem Noahem Phoenixem!

28. června 2012 v 6:00 | Ivča |  Fotogalerie
Brazilská kráska Alessandra Ambrosio přivítala na svět 7. 5. 2012 své druhé dítě - syna Noaha Phoenixe. Alessandra souhlasila s focením skoro 2 měsíčního syna, ale dala si jednu podmínku. Jednu zásadní podmínku - tou bylo, že všechny peníze, které za exkluzivní focení se synem a také s dcerkou Anjou získá, půjdou na dobrou věc. Budou věnovány na UNICEF a ona a vlastně i její malý syn - oba tak pomohou lidem v nouzi. Fotečky jsou krásné a vy se na ně jako jedni z prvních můžete podívat.)

Více fotek uvnitř!Lily Aldridge: Kráska Victoria's Secret se stala maminkou!

24. června 2012 v 20:05 | Ivča
Topmodelka Lily Aldridge dnes oznámila svým fanouškům skvělou novinku. Ve čtvrtek se stala maminkou! Se svým manželem zpěvákem skupiny Kings of Leon Calebem Followillem přivítali na svět dceru. Malá dostala jméno Dixie Pearl Followill, vážila 3,2 kg a přišla na svět hodinu po půlnoci 21. 6. 2012 v Tennessee. Pár měl svatbu v Kalifornii v květnu 2011 a v prosinci oznámili Lily a Caleb to, že se stanou rodiči.

Lily řekla: ,, Já i malá jsme zdravé a šťastné a všichni se těšíme z nového přírůstku do rodiny. ''

Nedávno porodila i kamarádka Lily - Alessandra Ambrosio. Ta přivedla na svět 7. 5. své druhé dítě, syna Noaha Phoenixe. Takže malá Dixie se už může těšit na ženicha:) Miminko čekají i Adriana L., Marisa M. a Gisele B.

Moc Lily a Calebovi gratuluji!

P.S. Když jsem zde na blogu oznamovala, že Lily čeká miminko, tak jste v anketě volili, co se jí narodí. Holčička dostala 14 hlasů a chlapeček 8 hlasů:) Takže jste to tipovali správně!

Jak se Ti líbí jméno?


Marisa Miller: Kráska oznámila radostnou novinu: čeká první dítě!

21. června 2012 v 13:45 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
S těhulkami jakoby se opět roztrhnul pytel. V roce 2012 na svět přivedou děti i krásky Victoria's Secret - ať už ty minulé, tak i ty současné. Topmodelka Alessandra Ambrosio porodila 7. 5. syna Noaha Phoenixe, krásná Lily Aldridge čeká se svým manželem každým dnem narození prvního potomka, brazilská diva Adriana Lima porodí v červenci druhé dítě (má již dcerku Valentinu) a i topmodelka Gisele Bundchen je v očekávání. Narodí se jí druhé miminko - nyní má syna Benjamina.

No a teď je tu další skvělá zpráva. Bývalá topmodelka Victoria's Secret Marisa Miller nadšeně oznámila, že čeká miminko. S manželem to bude jejich první dítě. V roce 2006 měla kráska svatbu a nyní se stane maminkou. Její manžel Griffin Guess je hudební producent a na miminko se moc těší.


Marisa by měla porodit na podzim. Řekla: ,, I když jsem vyčerpaná, přibírám na váze a hormony se mi bouří - i tak se opravdu těším z mého těhotenství. Je to pro moje dítě a tak to vydržím! I můj manžel se moc těší na založení rodiny. Po šesti letech manželství je ten správný čas. Super je, že i moje dvě sestry čekají miminko. Všechny děti budu narozeny roce 2012, takže je to taková vzrušující doba. ''

Gratuluji Marise!

Co se jí podle Tebe narodí? Chlapeček a nebo holčička?Alessandra Ambrosio: Zpátky v práci a s dokonalou postavou po porodu syna!

21. června 2012 v 11:45 | Ivča |  Fotogalerie
To, že brazilská topmodelka Alessandra Ambrosio 7. května 2012 přivedla na svět své druhé dítě, už víte. Narodil se jí syn Noah Phoenix. Malý Noah má starší sestřičku - Anju Louise. Své dvě děti má kráska se snoubencem Jamiem Mazurem. Aless dala nedávno na svoje stránky pro fanoušky foto se synem v náručí - není mu ale vidět do tváře. Už se tedy všichni těšíme až rodinka s malým vyrazí ven a paparazzi Noaha vyfotí v celé kráse:)

Alessandra opět dokázala, že patří mezi TOP světových topmodelek. Pár týdnů po porodu ukázala svoje bezchybné křivky - ploché bříško a úchvatný výstřih při focení kampaně Colcci v Kalifornii 17. 6. Po boku herce Ashtona Kutchera jí to náramně slušelo a Ashton topící se v jejím výstřihu se vůbec na focení nemohl soustřědit.)

A hned den poté se Aless ukázala i s dcerkou Anjou na premiéře filmu Brave. V růžových koktejlkách vypadala božsky. Po kilech navíc nebylo ani stopy. Jak to ta holka dělá?

Podívej se na fotky a napiš koment! :)Heidi Klum: Pomohla vybrat další krásku v soutěži Germany´s Next Topmodel!

12. června 2012 v 15:45 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Heidi Klum pomohla v Kolíně vybrat další krásku. Odmoderovala vyhlašování soutěže Germany´s Next Topmodel a také se podílela na výběru vítězky, kterou se stala sedmnáctiletá blondýnka Luisa Hartema.

Mezi půvabnými kráskami bylo těžké najít tu nejhezčí, ale Luisa byla podle slov většiny jasnou favoritkou již od začátku. Něžná blondýnka má podle Heidi veškeré předpoklady k tomu, stát se velmi úspěšnou tváří a dobýt svět módy.

Na slavnostním finále vystoupily kromě krásných žen také velké hvězdy šoubyznysu, jako je například skupina Maroon 5 nebo zpěvák Justin Bieber.

Podívej se na fotky!

Líbí se ti Luisa?

Germany's next topmodel 2012 top 10
Sara, Barbara a Bregje: Tři nové krásky v kampani Victoria's Secret!

7. června 2012 v 13:25 | Ivča |  Fotogalerie

Která z těchto 3 nových krásek VS je ta nej?


Adriana Lima: Tak tahle topmodelka retuš nepotřebuje!

6. června 2012 v 14:00 | Ivča |  FOTO DNE
Brazilská topmodelka Adriana Lima patří mezi ty šťastné, které nepotřebují velké množství retuše, aby fotky s ní mohly spatřit světlo světa. Můžete porovnat oficiální fotky v bikinách z kampaně VS a fotky neretušované, které vznikly při focení na plážích St. Barts.

Tak co, potřebuje Adriana retuš? Nebo je prostě dokonalá i bez ní? :)