Květen 2012


Gisele Bundchen: Bude krásná Brazilka podruhé maminkou?

30. května 2012 v 21:45 | Ivča |  FOTO DNE

Skrývá se pod šálou Gisele rostoucí bříško? Tipujte!
Gisele Bundchen: Brazilská topmodelka čeká druhé miminko!

23. května 2012 v 22:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Brazilská topmodelka Gisele Bündchen je podruhé těhotná - tak to hlásají servery po celém světě. Radostnou novinu prý sdělila módnímu návrháři a dodala, že přírůstek do rodiny čeká už druhým měsícem.

Jak jistě víte, Gisele Bündchen je vdaná za hráče amerického fotbalu Toma Bradyho a mají spolu syna Benjamina. Podle brazilských médií řekla Gisele módnímu návrháři, že už je ,,vtom'' celé dva měsíce a aby objednané šaty upravil s tím, že jí vyroste bříško. Že by hvězda přehlídkových mol opravdu čekala druhého potomka? To ukáže čas:)

Jestli je to pravda, tak Gisele moc gratuluji. Zařadí se tak mezi další těhulky, jakými jsou například Adriana Lima a nebo Lily Aldridge.

Doutzen a Miranda X Doutzen a Lindsay

19. května 2012 v 12:45 | Ivča |  VS DUEL
Tentokrát Vám přináším duel ve kterém hrají hlavní roli 3 krásné topmodelky Victoria's Secret. Jsou to Doutzen Kroes, Miranda Kerr a Lindsay Ellingson. V nové kampani spodního prádla VS nechybí ani fotky, na kterých jsou topmodelky ve dvojicích. Doutzen se fotila s Mirandou a také s Lindsay.

No a dnes se zaměříme na to, která z těchto dvojic se Ti líbí více.

Tentokrát otázka zní:

Líbí se Ti více dvojice Doutzen a Miranda a nebo Doutzen a Lindsay?

Rozhodni v DUELU!

HLASUJ!
Tři sexy blond kočky VS na párty!

13. května 2012 v 15:00 | Ivča |  Módní policie
Máme tady opět Vaši oblíbenou ,, Módní policii '' (stále je pozastaveno) a já jsem pro Vás tentokrát připravila 3 blond sexy krásky. Trojice topmodelek zářila 10. května na párty Victoria's Secret s názvem ,,What Is Sexy?'' v Mr. C Beverly Hills v Beverly Hills.

Dnes tedy budete hodnotit outfity Lindsay Ellingson, Erin Heatherton a Doutzen Kroes.

Ohodnoť, který outfit krásné topmodelky byl ten NEJ a které krásce to slušelo nejvíce!

Přidej komentář a HLASUJ uvnitř článku!

Přiřaď každému modelu počet bodů

1 až 10. (10 je nejvíce!)
.................

Který outfit od tebe získá nejvyšší počet bodů?

Erin, Doutzen a nebo Lindsay?


Lindsay, Erin a Doutzen: Trojice blond sexy andílků v Beverly Hills!

12. května 2012 v 18:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!

Trojice blond sexy andílků Victoria's Secret se sešla na promo akci s názvem ,,What's Sexy Now.'' Lindsay Ellingson, Doutzen Kroes a Erin Heatherton představily nové spodní prádlo VS v Beverly Hills v Kalifornii.

Podívej se na fotky a video z akce!


Adriana Lima: Jsem v šestém měsíci a mám obrovskou chuť na pivo!

12. května 2012 v 13:45 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!

Topmodelka Adriana Lima čeká své druhé dítě. To už jistě víte. Kráska má se svým manželem Marko Jaricem již 2,5 letou dcerku Valentinu a nyní je a konci šestého měsíce (začíná třetí trimestr). Miminko by se mělo narodit v červenci tohoto roku. Adriana se už s bříškem objevila na jedné akci, ale nyní si spíše užívá těhotenství, a tak o sobě moc nedává vědět.

Udělala výjimku a sdělila pár informací o tom, jak se jí v požehnaném stavu daří:) Řekla, že má nyní nekontrolovatelné chutě. Vše kvůli bouřícím hormonům. Třeba má obrovskou chuť na pivo. Je to ale zvláštní, protože jak Adriana sama v rozhovoru pro magazín People řekla, pivo nepije a nikdy jí nechutnalo. No a teď, když si ho dát nemůže (alkohol v těhotenství může zapříčinit intoxikaci plodu a to může vést k duševním poruchám dítěte), tak na něj má chuť. Takže je to pro ni velmi obtížné. Jedou to ale nevydržela a trošku vychlazeného pivečka si dala. A co k tomu? Přeci křupavou kachýnku. Na tu má také hroznou chuť - a to dost často. A nikdy nemám dost:D

Navzdory těmto nekontrolovatelným chutím se ale prý cítí dobře. ,,Je to rozhodně jednodušší, než poprvé a to možná proto, že vím, do čeho jdu a co mě čeká. Jsem velmi uvolněná a plná energie. ''

Brazilská diva řekla: ,, Zatím jsem přibrala jen pár kilo, není to tolik jako v prvním těhotenství - díky mému manželovi. Kontroluje mě:D '' Adriana ráda a často cvičila. Její cvičební režim zahrnoval také box. Řekla: ,, První tři měsíce jsem cvičila s lehkou zátěží a dělala tréninky, které byly inspirovány zvířaty - jako třeba krabí chůze na podlaze a tak:) To mi opravdu pomohlo vypracovat mé svaly. "

Adriana vstupuje do třetího trimestru a všichni už jsou připraveni na příchod miminka. Adriana a Marko se chtějí nechat překvapit a zatím neví pohlaví miminka. Řekla: ,, Je to vzrušující a nezáleží na tom, jestli je to kluk nebo holka. Hlavně ať je dítě zdravé a všechno dopadne dobře. ''

Tipuj, co se Adri narodí!


Alessandra Ambrosio: Můj malý anděl:)

12. května 2012 v 11:00 | Ivča |  FOTO DNE

Foto z Twitteru.)