Březen 2012


Ikona stylu Karolina Kurkova miluje pestré barvy!

31. března 2012 v 15:30 | Ivča |  Módní policie
Máme tady další ,, Módní policii '' a já jsem pro Vás tentokrát připravila 3 hvězdné outfity, ve kterých nedávno do společnosti vyrazila krásná topmodelka pocházející z Čech Karolina Kurkova - KK. Karolina byla před pár dny zvolena ,,Ikonou stylu'' a ty budeš moci její styl ohodnotit! KK si pro letošní sezónu oblíbila šaty v pestrých barvách a to hlavně barvu žlutou a zelenou.

Já jsem pro Vás vybrala troje šaty a na Vás bude zvolit ten NEJ look KK!

Ohodnoť, který look je ten NEJ a kdy to topmodelce KK slušelo nejvíce!

Přidej komentář a HLASUJ uvnitř článku!

Přiřaď každému modelu počet bodů
1 až 10. (10 je nejvíce!)
.................

Kdy to ikoně stylu KK slušelo nejvíce?

Číslo 1., 2. a nebo 3.?Ze 14ti hvězdných párů jste zvolili ten NEJ!

30. března 2012 v 17:15 | Ivča |  Soutěže
Zdravím všechny návštěvníky blogu!

Máme tady výsledky originální blogové soutěže s názvem ,, Zvol ten NEJ ze 14ti hvězdných párů. '' Od 19. 2. do 25. 3. jste mohli hlasovat a volit ten NEJ hvězdný pár blogu. Vybírali jste ze 14ti párů, které tvoří krásky VS a topmodelky blogu a jejich miláčci - snoubenci, manželé....

A koho jste ve 14 mohli najít? Adriana Lima a manžel Marko Jaric, Alessandra Ambrosio a snoubenec Jamie Mazur, Anne Vyalitsyna a přítel Adam Levine, Brooklyn Decker a manžel Andy Roddick, Candice Swanepoel a přítel Hermann Nicoli, Doutzen Kroes a manžel Sunnery James, Erin Heatherton a přítel Leonardo DiCaprio, Gisele Bundchen a manžel Tom Brady, Irina Shayk a přítel Cristiano Ronaldo, Karolina Kurkova a manžel Archie Drury, Lily Aldridge a manžel Caleb Followill, Miranda Kerr a manžel Orlando Bloom, Petra Němcová a snoubenec Jamie Belman, Rosie Huntington-Whiteley a přítel Jason Statham.

Vítězný pár získá titul ,, NEJ hvězdný pár blogu. '' Zde na blogu jste mohli zvolit NEJ hvězdný pár blogu. Vítězný pár získá titul ,, NEJ hvězdný pár blogu. '' Který z párů je Tebe ten NEJ? NEJkrásnější, NEJzamilovanější, NEJsympatičtější, NEJdokonalejší s NEJvětším charismatem a podle Tebe prostě ten NEJ?

Je tu pátek a vy se za pár chvil dozvíte, který pár ze 14ti nominovaných vyhrál. Mohli jste dle bodovací listiny udělovat body: 1. místo: 20 bodů, 2. místo: 15 bodů, 3. místo: 12 bodů, 4. místo: 10 bodů, 5. místo: 8 bodů, 6. místo: 6 bodů, 7. místo: 4 body, 8. místo: 3 body, 9. místo: 2 body a za 10. místo: 1 bod.

Moje poděkování patří těm, kteří hodnotili a jsou jimi: celkem hlasovalo 9 lidí - Lilly, evicka.hr, princezná Lia, Ver, Miss.Kate, Vanessa, XXX - George, Renka, Lara.

My se teď podíváme, jak naše hvězdné páry dopadly.

A jdeme na to! Od posledního místa:

14. Petra Němcová a snoubenec Jamie Belman - (3, 1, 2, 3) - 9 bodů
13. Irina Shayk a přítel Cristiano Ronaldo - (4, 8, 2, 2) - 16 bodů
12. Erin Heatherton a přítel Leonardo DiCaprio - (1, 3, 3, 2, 3, 1, 6) - 19 bodů
11. Brooklyn Decker a manžel Andy Roddick - (12, 1, 12) - 25 bodů


10. Rosie Huntington-Whiteley a přítel Jason Statham - (6, 4, 1, 20, 15, 1) - 47 bodů
9. Lily Aldridge a manžel Caleb Followill - (15, 6, 6, 20, 4) - 51 bodů
8. Anne Vyalitsyna a přítel Adam Levine - (3, 2, 10, 2, 10, 20, 8) - 55 bodů
7. Adriana Lima a manžel Marko Jaric - (8, 1, 12, 4, 4, 15, 3, 10) - 57 bodů


6. Doutzen Kroes a manžel Sunnery James - (10, 20, 2, 8, 3, 10, 12) - 65 bodů
5. Alessandra Ambrosio a snoubenec Jamie Mazur - (2, 4, 15, 12, 15, 4, 15) - 67 bodů
4. Gisele Bundchen a manžel Tom Brady - (15, 10, 1, 6, 6, 12, 6, 12) - 68 bodů
3. Karolina Kurkova a manžel Archie Drury - (4, 12, 8, 20, 8, 10, 1, 8) - 71 bodů


Na 3. místě se tedy umístil pár - Karolina Kurkova a Archie Drury:) Gratuluji!

Zbývají už jenom 2 páry: Candice Swanepoel a přítel Hermann Nicoli a Miranda Kerr a manžel Orlando Bloom

Kdo z nich vyhrál? Podívej se uvnitř článku!
Candice a Miranda: Andílci v Kalifornii zahájili plavkovou sezónu roku 2012!

30. března 2012 v 12:30 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!

Topmodelky Miranda Kerr a Candice Swanepoel zahájily letošní sezónu a představily novou kolekci bikin pro letošní léto s názvem ,,VS Swim 2012.'' Krásky se předvedly u bazénu před Thompson hotelem v Beverly Hills v Kalifornii.

Andílci VS vypadali úžasně. Obě krásky měly na sobě bikiny, které rafinovaně vykukovaly zpod úpletových světlých minišatiček. Candice měla bikiny modré a Miranda růžové. Jelikož holky pózovaly s nohami ve vodě, vysoké podpatky nechaly výjimečně doma. Všichni tak mohli obdivoval jejich dlouhé nohy bez pomoci několikacentimetrových jehlových podpatků.

Candice se svěřila, že si pobyt na pláži užívá. Hlavně proto, že vyrostla asi dvě hodiny od pláže v Jižní Africe. Nejraději by prý na pláži přímo bydlela:D Miranda si chvíle u moře také nemůže vynachválit. Hlavně se svými kluky - synem Flynnem a manželem Orlandem.

Podívej se na fotky a videa!Adriana Lima: Budoucí dvojnásobná maminka vyrazila na Floridě na Brazil Foundation Gala!

29. března 2012 v 14:15 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Adriana Lima přijala pozvání a se svým manželem Marko Jaricem se zúčastnila charitativní akce s názvem Brazil Foundation Gala na Miami na Floridě. Kráska se objevila ve společnosti poprvé od chvíle, kdy oficiálně oznámila, že je těhotná. Stane se maminkou již podruhé. S Markem mají již dcerku Valentinu. Adriana se tak zařadí mezi krásky Alessandru Ambrosio a Lily Aldridge, které tak jako ona přivedou letos na svět potomka.

Brazilka si oblékla volné šaty a moc jí to slušelo. I když neměla žádný siluetu obepínající model, bylo vidět rýsující se bříško. Adriana byla stále atakována otázkami, dávala rozhovory a paparazzi chtěli ulovit ten nejlepší snímek nastávající maminky. Manželé působili šťastně a je vidět, že si Adriana mateřství užívá a těší se, že Valentina nebude jedináček. Pohlaví pár zatím neví, přejí si hlavně, aby bylo miminko zdravé.

Podívej se na fotky!Irina a Anne: Ruské kočky dováděly ve vlnách na Floridě!

26. března 2012 v 14:30 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelky a kamarádky Irina Shayk a Anne V společně vyrazily hned dva dny po sobě na Miami na Floridě na South Beach. Obě krásky pochází z Ruska a tak si jako krajanky při práci modelky padly do oka a staly se z nich přítelkyně. Takže nešly na pláž se svými miláčky - Irina randí s Cristianem Ronaldem a Anne s Adamem Levinem, ale společně:) Vesele spolu i pózovaly a pořád si měly co říct - holky no:D

Irina a Anne mají dokonalé postavy a tak na jejich těla v bikinách byly upřeny zraky všech kolem. Holky si to užívaly. Irina vystavila své pozadí a obě dováděly ve vlnách. Pak si šly lehnout pod slunečník. Holky jsou přesnými vzhledovými protiklady - Anne má světlou pleť a blod vlasy a Irina je snědá a má tmavší vlasy.

No a druhý den se šlo opět k vodě. Proběhla výměna bikin a vše začalo nanovo:)

Podívej se na fotky!