Říjen 2011

Jak oslavily letošní Halloween topmodelky Victoria's Secret?

31. října 2011 v 21:45 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Halloween je anglosaský lidový svátek, který se slaví 31. října. Je to den strašidelných kostýmů a topmodelky Victoria's Secret nezůstaly pozadu a šokovaly svými převleky. My si představíme 3 krásky, které si tento den užily a zvolily netradiční kostýmy. Podíváme se na Alessandru Ambrosio, Candice Swanepoel a Heidi Klum.


Holky to letos vzaly opravdu svědomitě (jak vidíte na fotce) a topmodelka Heidi Klum zvolila tak originální kostým, že byste ji nepoznali za žádnou cenu. Kráska Alessandra Ambrosio navštívila halloweenskou párty v Roosevelt Hotelu v Los Angeles. Z všech tří zmíněných dam zvolila ,,nejnormálnější'' kostým:) Nesnažila se šokovat a moc jí to slušelo. S dcerkou Anjou Louise ještě předtím vyrazila na dětskou párty ve slušivé fialové paruce:) Malá Anja se vyfikla a byla z ní na tento večer princezna ve žlutých šatičkách.

Křehká blondýnka Candice Swanepoel si zase na Halloweenu zahrála na krvelačnou upírku. Bohužel více fotek není, jen tato jedna.

Největší pozdvižení ale vzbudila topmodelka Heidi Klum. I když jsme z minulosti u Heidi na všelijaké crazy oblečky a kostýmky zvyklí, tentokrát opravdu šokovala. Heidi dorazila na párty konající se v nočním klubu Tao v Las Vegas na nemocničních nosítkách. Dva nosiči s rouškami nesli nosítka, přes která bylo přehozené prostěradlo potřísněné červenou barvou. Nastala chvíle napětí a po odkrytí plátna na fotografy čekalo (ne)milé překvapení. Heidi Klum která vypadala jako právě stažená z kůže. Někomu se její převlek může zdát nechutný, někdo to bere jako dobrý vtip a recesi. Podívejte se na video. Jaký je Váš názor?

Topmodelka v děsivém modelu pózovala na velmi vysokých podpatcích a bylo vidět, že si reakce na svůj originální kostým, užívá. Na Twitter Heidi dokonce dala fotky ze zákulisí - jak vznikal kostým, aby nikdo nepochyboval, že chodící mrtvolou je právě ona. Na obličeji to měla precizně namalované a zbytek bylo přilehlé potištěné body.

Na vás bude ohodnotit v komentářích každou krásku a v anketě můžete hlasovat, který kostým byl ten NEJ!

Fotky a video Heidi Klum - uvnitř článku!


Petra Němcová: Kráska otevřeně promluvila o nejtěžších chvílích svého života!

31. října 2011 v 17:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!

Česká topmodelka Petra Němcová se rozhodla promluvit o nejtěžších chvílích, které si prožila. Britskému deníku Daily Mail se svěřila s tím, jak probíhaly poslední minuty života jejího bývalého snoubence Simona a co se jí samotné honilo hlavou.

Hvězdnou kariéru téhle české krásky málem ukončilo tragické neštěstí, které se odehrálo v prosinci roku 2004. Na druhý svátek vánoční se stala obětí tsunami, která spláchla thajské pobřeží. Osm hodin byla doslova přilepená na palmovém stromě, zatímco smrtící vlny okolo ní všechno ničily.

První zprávy o ní zněly strašlivě - doktoři tvrdili, že praděpodobně nebude už nikdy chodit. To ovšem nebyl konec otřesných novinek, během zemětřesení v Jihovýchodní Asii zemřel její snoubenec Simon Atlee. Po této zkušenosti založila nadaci Happy Hearts (Šťastná srdce), která vybírá peníze pro oblasti zničené živelnými pohromami.

Nyní, plně zotavená řekla britskému deníku Daily Mail: "Věci se dějí z nějakého důvodu. Musíte se rozhodnout jít dál a udělat svůj život lepším." Jejím nynějším partnerem a snoubencem je Jamie Belman a mezi její bývalé patří takové hvězdy jako Sean Penn nebo James Blunt.

Jak se dovolená změnila v peklo

"Byla jsem s mužem, kterého jsem milovala a zrovna jsme se vrátili z překrásné procházky po pláži. Byl den po Vánocích, právě jsme balili a chystali se na odlet z úchvatné dovolené v Thajsku. Všechno bylo dokonalé. Jen moře vypadlo zvláštně, bylo hodně daleko od pláže. Nevypadalo to ale ani zdaleka jako předzvěst toho, co mělo přijít. Zaslechla jsem výkřiky z pláže, tak jsem se šla podívat z okna a přede mnou byla stěna z vody, ta proletěla naším bungalovem," vzpomínala Petra.

"Všude byla jen černá voda a sklo. Naposledy jsem Simona zahlédla na střeše, pomyslela jsem si, že je lepší plavec než já a určitě bude v pořádku. Slyšela jsem jak křičí moje jméno, i já křičela to jeho. Najednou jsem se ocitla na suchu, přilepená na střeše a neviděla jsem nic, jen vodu," popisovala modelka.

"Po tom, co udeřila první vlny, přišla hned druhá. Ta mě zase strhla do vody a já věděla, že můj život se blíží ke konci. Byla to vlastně chvíle naprostého blaha. Neměla jsem vůbec žádné obavy, přijala jsem situaci takovou, jaká byla. Obklopil mě mír a pocit beztíže. Pak voda zmizela stejně rychle, jako se objevila. Otevřela jsem oči a nade mnou byla blankytně modrá obloha. Ve zlomku vteřiny můj mozek přepnul na režim přežití a já musela najít něco, čeho se budu moci držet. Chytila jsem se stromu a u něj strávila následujících 8 hodin, napůl v bezvědomí," svěřila se kráska.

"Byla jsem v naprosté agónii a každou chvíli jsem omdlévala. Pokoušela jsem se soustředit. Nejstrašnější byl ten křik malých dětí okolo mě, já se ale nemohla ani pohnout, abych některému z nich pomohla. Zlomila jsem si totiž pánev a tak jsem mohla hýbat jen rukama. Vždycky když voda ubyla, křičela jsem bolestí a vždy, když se hladina zvýšila, ulevilo se mi. Pak jsem spatřila kraba, vytáhla jsem ho a přitiskla ke stromu. Dávala jsem na něj pozor, chránila ho, mluvila na něj. Chtěla jsem vědět, že jsem schopná někoho zachránit. Zní to divně, ale zůstala jsem díky tomu klidná," uzavřela Němcová.


Známe vítězku a topmodelku s titulem ,,Královna milionové podprsenky VS.''

31. října 2011 v 9:00 | Ivča |  Soutěže
Máme tady pondělí a vy si jistě vzpomínáte na to, že dnes je právě ten den, kdy se dozvíme vítězku blogové soutěže s názvem ,,Zvol královnu milionové podprsenky Victoria's Secret. '' To, která kráska získala tento titul jste mohli ovlivnit vy, návštěvníci blogu pomocí ankety, ve které jste hlasovali od 18. 10. 2011 až do neděle 30. 10. do 14:00. No a které krásky byly nominované? č. 1 - Miranda KERR, č. 2 - Karolina KURKOVA, č. 3 - Gisele BUNDCHEN, č. 4 - Marisa MILLER, č. 5 - Adriana LIMA, č. 6 - Heidi KLUM.

Jak jsem již psala v minulém článku, vítězka získá tutul ,, Bra Queen. '' Každý rok je na předvedení milionové podprsenky vybrána jedna z topmodelek Victoria's Secret, která se tak stane hvězdou večera a zazáří na mole Victoria's Secret Fashion Show jako diva. Letos se nám poprvé předvede Miranda Kerr.

No a teď je již čas na výsledky:

Začneme od posledního místa

6. místo patří německé krásce Heidi Klum (podprsenka v hodnotě 10 milionů dolarů)

5. místo obsadila topmodelka Marisa Miller (3 miliony dolarů)

4. příčka patří brazilské divě Gisele Bundchen (12,5 milionů dolarů)

TOP 3

3. místo obsadila česká kráska Karolina Kurkova (10 milionů dolarů)

2. místo patří letošní hvězde VSFS Mirandě Kerr (2,5 milionu dolarů)

1. místo a titul ,,Bra Queen'' náleží brazilské topmodelce a Andílkovi VS - Adrianě Limě (2 miliony dolarů) -) Adriana získala z celkově 65 hlasů - 22 hlasů

Podle Vašeho hlasování je tedy nejlepší volbou pro předvedení Fantasy Bra na VSFS brazilská topmodelka ADRIANA LIMA. Adrianě gratuluji! Tato kráska zazářila v roce 2010 a předvedla na svém těle Bombshell Fantasy Bra v hodnotě 2 milionů dolarů. Podprsenka byla vytvořena Damianim a je na ní 3000 diamantů.

Děkuji všem, kteří hlasovali a tady je anketa, abyste věděli, jak těsné výsledky byly. Adriana zvítězila na celé čáře, ale například mezi Gisele a KK rozhodoval pouhý jeden bod!

Anketa: Zvol královnu milionové podprsenky Victoria's Secret! - 65 hlasů celkem
1. Miranda - 24.6% (16)
2. Karolina - 13.8% (9)
3. Gisele - 12.3% (8)
4. Marisa - 9.2% (6)
5. Adriana - 33.8% (22)
6. Heidi - 6.2% (4)

No a tady je kompletní seznam a fotky celé 6tice. Pro připomenutí tu máte videjko s Adrianou z VSFS 2010 a také její rozhovor o milionové podprsence ze zákulisí přehlídky:)

Jak jste spokojeni s výsledky? Kdyby jste ze všech andílků VS vybírali letošní hvězdu vy, kdo by to byl?


Mějte se krásně! Vaše Ivča


Candice a Aless: V Torontu se slavilo!

30. října 2011 v 16:05 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelky Victoria's Secret představily v hotelu Le Germain médiím v Torontu nový katalog a kolekci této značky s názvem Victoria's Secret Holiday 2011. No a kdo měl tu čest? Krásky Candice Swanepoel a Alessandra Ambrosio.

To, že krásky VS jsou nejen kolegyně, ale také kamarádky, se všeobecně ví. No a protože topmodelka Candice Swanepoel slavila narozeniny, překvapila ji Aless malým dortíkem se svíčkou. Candice oslavila 20. října 2011 své 23 narozeniny. Gratuluji!

Candice byla překvapená a dojatá. Sfoukla svíčku, ale co si přála, neprozradila. Oběma to moc slušelo a vypadaly opravdu skvěle. Candice se oblékla šaty a Aless kalhoty a sako. Vypadaly svěže a pózovaly fotografům.

Podívej se na fotky!


Karolina Kurkova: V nové kampani Rag & Bone si vystačila sama!

30. října 2011 v 11:30 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Česká topmodelka Karolina Kurkova dostala jedinečnou příležitost zazářit. V nové podzimní kampani značky Rag & Bone s názvem ,, Do it yourself by Karolina '' měla kráska volnou ruku. DIY kampaň je tentokrát v hlavní roli se stále krásnou Karolinou Kurkovou, ale projektu se také účastnily i takové hvězdy jako Abbey Lee Kershaw, Sasha Pivovarova nebo Lily Aldridge.

Originální kampaň však nestojí na profesionálním focení, topmodelky samy stylizují veškeré fotky a kombinují oblečení. Tentokrát přišla řada na Češku. Jak by se Karolina oblékla podle sebe? Na to se podívejte v galerii pod článkem.

Celá kampaň bude pokračovat a těšit se můžeme na další modelky. Brzy již Miranda Kerr. Budete koukat, kdo fotil právě tuto Australanku!

Tak co na to říkáte? Jak se Vám v nové kampani KK líbí?Krásky v černých outfitech!

29. října 2011 v 16:30 | Ivča |  Módní policie
Máme tady další ,, Módní policii '' a já jsem pro Vás tentokrát připravila 3 krásky - Alessandru Ambrosio, Chanel Iman a Bar Refaeli a jejich černé outfity ve kterých zazářily na akcích v měsíci říjnu 2011. :)

Modelky mají krásnou štíhlou postavu a tak se nebránily upnutým kalhotám, lesklým materiálům a odvážným kombinacím. To si jen tak někdo dovolit nemůže, že? :) Na Tobě bude zvolit tu, která svůj black outfit vychytala nejlépe. Je vidět, že černá je stále v kurzu a člověk nemusí být jako papoušek, aby dokázal zaujmout a uchvátit ve společnosti:) Kreativitě se meze nekladly a tak modelky popustily uzdu fantazii a vyrazily v originálních kouscích.

Ohodnoť, který model je ten NEJ a které krásce to slušelo nejvíce!

Přidej komentář a HLASUJ!

Přiřaď každému modelu a topmodelce počet bodů

1 až 10. (10 je nejvíce!)

.................

Který vzhled krásky v černé níže od tebe získá nejvyšší počet bodů?

Aless, Chanel a nebo Bar?Miranda Kerr: Australanka vystavila svoje klenoty!

29. října 2011 v 9:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!

Australská topmodelka Miranda Kerr představila novou milionovou podprsenku pro rok 2011 s názvem Fantasy Treasure Bra od Victoria's Secret. Promo podprsenky, ve které kráska zazáří na letošní Victoria's Secret Fashion Show, se konalo na Lexington Avenue v New York City.

Topmodelka okouzlila všechny přítomné v růžových šatech bez ramínek a pózovala vedle podprsenky za 2, 5 milionů dolarů. Moc jí to slušelo a měla dobrou náladu. Pozdravila se s fanoušky, fotila se s nimi a rozdávala podpisy. Málokdo by hádal, že Miranda je již maminkou syna Flynna. Na jejím těle těhotenství zanechalo jen jedno znamení a tím jsou větší vnady. Miranda nikdy nepatřila mezi topmodelky s plným dekoltem, ale těhotenství a kojení udělalo své. Kráska si to nemůže vynachválit. No a manžel Orlando Bloom? Tomu to jistě také nevadí.)

Miranda si větší poprsí užívá a tak od porodu nosí stále výstřihy a konečně se dočká premiéry na VSFS a předvede podprsenku v řádu milionů dolarů jako hlavní hvězda. Zatím nejdražší klenot předvedla v minulosti topmodelka Gisele Bundchen.


Nedávno Miranda fotila kampaň pro Rag & Bone a mezi další oslovené krásky patřily například Karolina Kurkova, Abbey Lee Lershaw, Sasha Pivovarova a Lily Aldridge. Na fotky KK se můžete brzy těšit zde na blogu!

Podívejte se na fotky z proma z NYC a také na fotky ze zákulisí focení hlavní fotky, na které Miranda novou podprsenku oficiálně představila světu! Na focení nemohl chybět Mirandin pejsek, kterému se podprsenka taky moc líbila:) No a celé focení probíhalo za bedlivého střežení bodyguarda. Co kdyby si chtěla Miranda přilepšit a podprsenku si chtěla vzít domů? :D

Video z focení zde:Elsa Hosk: Představuji Vám další krásku VS!

28. října 2011 v 13:00 | Ivča |  Victoria's Secret Angels

Blížící událost roku Victoria's Secret Fashion Show 2011 je výbornou záminkou pro to, abych Vám představila další novou krásku značky Victoria's Secret. Vypadá to, že bude jednou z modelek na této sexy přehlídce a budeme ji v budoucnu vídat častěji. No a o kom je řeč? Její jméno je Elsa Hosk. No a nyní si ji pojďme představit!

Modelka Elsa Hosk se narodila 7. listopadu 1988 ve Švédsku. Elsa má 2 bratry - staršího Johana a mladšího Lukase. Vystudovala gymnázium a věnovala se basketballu. O modeling se tato kráska začala zajímat ve svých 13ti letech. Prvním impulsem bylo to, že její otec poslal do jedné švédské agentury její fotky a ona se jim zalíbila. Jako 14ti letá zabodovala v japonské modelingové agentuře a na měsíc odjela pracovat do Tokia. Od roku 2005 je pro Elsu modeling na prvním místě. Věnuje se ale hlavně fotomodelingu.

No a protože není Elsa v modelgu žádným nováčkem, má za sebou už řadu kampaní, přehlídek a focení do prestižních magazínů. Zářila v kampaních pro Dior, Guess, Dolce & Gabbana, Vagabond, Tiger, Ungaro, Fornarina, Giambattista Valli a Undercover. Fotila pro Elle, High Fashion, V-Magazine, Madame, Bon a Plaza. Natáčela také reklamu pro ACO.

Pro Victoria's Secret fotila Elsa již v minulosti a to především pro kolekci VS PINK pro mladé dívky.

Protože tato modelka není nijak stydlivá a nafotila i odhalenější fotky, ve fotogalerii níže jich pár najdete:)

Elsa jejíž celé jméno zní Elsa Anna Sofie Hosk má modré oči a blond vlasy. Měří 175 cm a její míry jsou 79/58/88. Její konfekční velikost je 34/36.

Tak a teď fotky Elsy Hosk.

Líbí se Vám? Co říkáte na novou krásku VS? Je konkurencí pro blond topmodelky jako jsou Doutzen či Candice?Doutzen Kroes: Kráska představila novou kolekci v Berlíně!

21. října 2011 v 16:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Nizozemská kráska Doutzen Kroes představila v Berlíně novou kolekci s názvem ,, Repeat by Doutzen '' v KaDeWe obdchodě. Topmodelka jen zářila a vypadala velmi svěže. Ukázala svoji štíhlou postavu - po porodu syna Phyllona se dostala do formy a tak se letos opět předvede na Victoria's Secret Fashion Show 2011.

Podívej se na fotky!Adriana Lima: Září v taneční soutěži!

19. října 2011 v 12:35 | Ivča |  Video
Topmodelka Adriana Lima září v taneční soutěži Yok Böyle Dans 1, která je obdobou české verze ,, Star dance - když hvězdy tančí. '' Můžete se podívat na video z 16. 10. 2011 kde uvidíte jak zkoušku, tak Adrianin výkon před porotou:) Kráska ukázala svoji štíhlou figuru, kterou předvede již v polovině listopadu na VSFS 2011.Zvol královnu milionové podprsenky Victoria's Secret! - konec hlasování!

18. října 2011 v 12:00 | Ivča |  Soutěže
Ahojky!

Po delší době jsem pro Vás připravila originální blogovou soutěž! Protože se blíží každoroční Victoria's Secret Fashion Show a my už víme, že letošní hvězdou a nositelkou milionové podprsenky bude kráska Miranda Kerr, napadlo mě, že se podíváme na ty nejhezčí kousky poseté drahými kameny a diamanty a také na topmodelky, které je předvedly.

Zatím nejdražší podprsenku VS v historii vynesla na molo v roce 2000 Gisele Bundchen. Byla to Red Hot Fantasy Bra v hodnotě 15 milionů dolarů ( což bylo kolem 300 milionů Kč).

Mě osobně docela mrzí, že Fantasy Bra zatím nepředvedly např. krásky Alessandra Ambrosio, Doutzen Kroes či Candice Swanepoel. No tak možná bude některá z nich vybrána pro rok 2012. Mezi topmodelky, kterým se to poštěstilo dokonce několikrát patří Gisele, KK, Adriana a nebo Heidi.

Vybrala jsem 6 krásek, které byly v minulosti hvězdami na VSFS.
A které to jsou? ( čísla jsou vybrána náhodně )

č. 1 - Miranda KERR

č. 2 - Karolina KURKOVA

č. 3 - Gisele BUNDCHEN

č. 4 - Marisa MILLER

č. 5 - Adriana LIMA

č. 6 - Heidi KLUMZde na blogu si budeš moci zvolit královnu milionové podprsenky VS. Vítězka získá titul ,, Bra Queen. '' Která z krásek Victoria's Secret je podle Tebe ta NEJ?

Hlasovat v anketě můžete od 18. 10. 2011 až do neděle 30. 10. do 14:00. V pondělí už budete znát pořadí a vítězku.

Vítězku se tedy dozvíte dopoledne 31. 10. 2011!

Takže tady jsou fotečky a informace a budu ráda, když se do soutěže zapojíte a ovlivníte konečné výsledky!

Buď to právě ty, kdo rozhodne!!!

Která kráska byla tou nejlepší volbou pro předvedení Fantasy Bra během VSFS?

Napiš do komentů pro kterou krásku jsi hlasoval/a a proč!

Vaše Ivča

Victoria's Secret Fashion Show 2011 - Hot News!!!

17. října 2011 v 14:05 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Určitě jste už neptrpěliví a čekáte na nějaké informace a novinky, které vám trochu poodhalí roušku tajemství plánované Victoria's Secret Fashion Show 2011. Je toho spoustu, takže pojďme na to!


Módní show Victoria's Secret se vrací na televizní obrazovky stanice CBS a to v úterý 29. listopadu od 22:00 do 23:00. Na CBS je show vždy s několika denním zpožděním, takže to vypadá, že se přehlídka uskuteční kolem 20. 11. 2011. Letošní módní přehlídka se vrátí do New Yorku a nebudou na ní chybět Andílci VS jako jsou Miranda Kerr, Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Doutzen Kroes, Candice Swanepoel, Erin Heatherton, Lily Aldridge, Lindsay Ellingson a mnoho dalších. Součástí show bude samozřejmě i hudební vystoupení, červený koberec a rozhovory, profily topmodelek a ,, Behind the scenes ''- pohled na to, jak vzniká světově nejuznávanějších módních show.

Na mole uvidíme oblíbené krásky Doutzen Kroes a Mirandu Kerr, které minulý rok chyběly. Nezúčastnily se proto, že se z nich staly maminky. Doutzen má synka Phyllona a Miranda Flynna. Podle fotografie ze zákulisí je jasné, že letos bude největší hvězdou přehlídky a nositelkou milionové Fantasy Bra právě kráska Miranda Kerr ( letos poprvé ). Na promo fotce můžete úžasnou bledě modrou podprsenku vidět.

Podprsenka má název Fantasy Treasure Bra a má hodnotu 2,5 milionu dolarů. Skládá se ze 3400 drahých kamenů - najdeme na ní bílé a žluté diamanty, citríny a akvamaríny. Miranda řekla: ,, Je to pro mě čest vynést tuto podprsenku. Je jako umělecké dílo! Je to naprosto ohromující - cítím se v ní jako malá mořská víla, ale nemůžu uvěřit, že budu mít na hrudi 2,5 milionů dolarů. '' Při přehlídce se Mirandě bude na hrudi houpat drahokam směřující k pupíku - má upoutat pozornost. Na to, že je Miranda matkou, má skvělou figuru a získala sexy křivky. Do spodního prádla je to přesně to pravé.) V roce 2010 předvedla Fantasy Bra kráska Adriana Lima.

Fotku nádherné Mirandy v podprsence za 2,5 milionu dolarů najdete uvnitř článku:)

Jak jsem již zmínila, přehlídka je vždy doprovázena hudebním doprovodem. Letos se můžeme těšit na Kanye Westa a Maroon 5. Kanye West je hudebník, producent, výtvarník, spisovatel a designér. Prodal více než 16 milionů alb. Získal 14 cen Grammy. Maroon 5 má fanoušky, ale i kritiky po celém světě. V roce 2010 kapela vydala své třetí studiové album. Právě teď kapela boduje s hitem ,, Moves Like Jagger. '' V minulosti na VSFS zazářili např.: Katy Perry, skupina Black Eyed Peas, Akon, Usher, Seal a Justin Timberlake.


V roce 2011 se můžeme těšit na opravdu luxusní podívanou. Jedna sekce bude věnovaná spodnímu prádlu ozdobenému kameny a prvky od Swarovski. Nebudou chybět kultovní andělská křídla a již zmíněná Fantasy Bra v hodnotě několika milionů dolarů.

Andílci VS nedávno nafotili kolekci prádla s názvem ,, Very Sexy. '' Kolekci vévodí krajka a černo-červená kombinace. Na fotkách okouzlují např. Adriana, Lily, Aless a nebo Miranda. Z fotek je vytvořen i nový design blogu:) Možná letos na VSFS uvidíme i toto sexy spodní prádlo, které rozpálí určitě každého muže. Brzy se můžete těšit na více fotek ve fotogalerii:)

No a nemůžu se nezmínit o tom, že upoutávka na letošní show se točila v srpnu v Praze - jak si jistě vzpomínáte, mohli jsme tu vidět krásky jako Adrianu Limu, Doutzen Kroes, Erin Heatherton, Lindsay Ellingson nebo Candice Swanepoel.

Tak co na to říkáte? Na jakou krásku se na VSFS těšíte nejvíce? Myslíte si, že byl hudební doprovod zvolen správně? A jak se Vám líbí Fantasy Bra?


Alessandra Ambrosio: Topmodelka na Havaji uchvátila všechny přítomné!

15. října 2011 v 12:30 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Kráska Alessandra Ambrosio byla pověřena velmi milým úkolem. Otevřela totiž nový (již druhý) obchod Victoria's Secret na oblíbené Havaji. Značkový obchod se nachází na ulici Kalakaua, Waikiki Beach v Honolulu na Havaji.

Alessandra byla nadšená z toho, kolik fanoušků se přišlo podívat. V šatech pózovala, rozdávala úsměvy a také se podepisovala příchozím. Moc jí to slušelo. Promo obchodu udělala den předtím na pláži, kam přišla v šortkách a bikinách na focení se surfovacím prknem. Vystavila na odiv své dokonalé křivky, které nemá zadarmo. Aless dře v posilovně a má ráda sport. I v osobním životě Aless surfování miluje a tak to pro ni byla nejen povinnost, ale také radost.

Ambrosio si pobyt na Havaji užila a přiznala, že tato cesta byla jednou z nejoblíbenějších, protože otevřít obdchod VS právě tam pro ni byla čest.

Právě zde trávila topmodelka srpnovou dovolenou spolu s dcerkou a snoubencem a je to pro ni jedno z nejkrásnějších exotických míst. Líbí se jí také snadná dostupnost z LA. Celá rodinka si pobyt maximálně užila.

No a jaký je hlavní trumf nového obchodu značky VS? ,, Je to jeden z mála obchodů, kde budou plavky k mání po celý rok, takže budete mít možnost sem přijít a najít ty pravé plavky právě pro vás. ''

Užijte si fotografie Alessandra Ambrosio na Havaji!