Leden 2011

!!! EXKLUZIVNĚ !!!

30. ledna 2011 v 23:28 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
1

Co je nového? Dozvíte se to NEJ! (více uvnitř)

1
Tři sexy kočky, které spolupracují se značkou Victoria's Secret mají tu čest zdobit stránky prestižního vydání magazínu Sports Illustrated. Blondýnka a dvě brunetky okouzlily na plážích svými ženskými křivkami v nové kolekci plavek pro léto 2011. Která je ta nej? Izabel Goulart, Brooklyn Decker a nebo Irina Shayk?

OOOOO
Topmodelka Alessandra Ambrosio, která oslaví 11. 4. své 30 narozeniny, zazáří v nové kampani Colcci. Po jejím boku se zde objevuje herec a manžel Demi Moore - Ashton Kutcher. Minulá kampaň patřila krásce Gisele Bundchen. Alessandra nedávno předváděla na prestižní fashion show v Sao Paulu.

OOOOO
Kráska Bar Refaeli zazáří v nové kamapni Fox pro léto roku 2011. Trendy tílka, kraťasy, sukně, ale i plavky - to vše Bar představuje v nové kampani. Na fotkách jí to moc sluší.

OOOOO
Konečně je na světě společné foto rodinky - Doutzen Kroes, Sunnery James a jejich syn Phyllon. Manželský pár se vydal s kočárkem na procházku po Amsterdamu. Doutzen jen zářila a je vidět, že jsou všichni 3 moc spokojení, stejně jako novopečení rodiče Miranda Kerr a Orlando Bloom. Phyllon se narodil 21. 1. 2011.

OOOOO
Krásná modelka Brooklyn Decker se odhalila pro únorové číslo magazínu Esquire. Na titulce je Brooklyn zahalena jen do látky a nechává tak prostor pro mužskou fantazii.

OOOOO
Šťastní rodiče Miranda Kerr a Orlando Bloom se pochlubili svým malým synkem Flynnem svým přátelům topmodelce Alessandře Ambrosio a jejímu příteli Jaimemu Mazurovi. Alessandra se v nedávném rozhovoru svěřila, že už se moc těší, až uvidí miminka jak Mirandy tak její kamarádky Doutzen Kroes.

OOOOO
Modelku Irinu Shayk, rusky vlastním jménem Irinu Šajchlislamovovou, požádal o ruku její přítel Cristiano Ronaldo. Portugalský fotbalista klekl před hvězdu z obálky posledního čísla časopisu Sports Illustrated na svatého Valentýna v New Yorku. A pětadvacetiletá Ruska na nabídku k sňatku kývla. Podle britského NOTW Cristiano přinesl velkou rudou růži a žádost o ruku vyslovil na kolenou. Podle nejnovějších informací je Irina těhotná. Páru se tak narodí tento rok potomek.

OOOOO
Sexy modelka Lily Aldridge nafotila odvážné fotky v rajcovním prádélku. Andílek značky Victoria's Secret zapózoval v luxusní svatební kolekci stejnojmenné značky, která nažhaví každého ženicha. Pětadvacetiletá Lily Aldridge není v modelingu žádným nováčkem. Rodačka z Kalifornie se už ve svých sedmnácti letech objevila na titulce módního časopisu Vogue. Půvabná modelka okouzluje tisíce mužů po celém světě dokonalou postavou a nesporným sexappealem.

OOOOO
1
Topmodelky VS Candice Swanepoel, Lily Aldridge a Erin Heatherton představily na Herald Square novou valentýnskou kampaň ,, Love Me. '' Moc jim to slušelo.