Prosinec 2010

Blíží se konec roku a bohužel i .........!

23. prosince 2010 v 13:15 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!

!!! DŮLEŽITÉ !!!

Ahojky všichni!

Jak už sám název napovídá, musím Vám bohužel oznámit, že jsem se rozhodla zrušit tento blog. Vše jsem dlouhou dobu zvažovala, a i když je mi to moc líto, nemůžu jinak. Blogu jsem věnovala hodně času, bavilo mě to tu, jsem moc ráda, že je tak hojně navštěvovaný, ale prostě a jednoduše nestíhám. Už si na něj nedokážu najít čas tak jako tomu bylo dřív. Škola, koníčky, povinnosti, přátelé, rodina - na blog už mi nezbývá místo.

Chod blogu vyžaduje hodně starostí a práce. Jsem moc ráda, že jsem tu strávila s Vámi příjemný čas. Chci hlavně poděkovat všem svým spříteleným blogů, protože byli úžasní. Věřím, že můj blog navštěvovali nejen proto, že jsme SB, ale také proto, že se jim u mě líbilo. Já, když budu mít čas, ráda na Vaše blogy zajdu i v budoucnu. Dík také patří pravidelným návštěvníkům blogu, kteří přidávali komenty, hlasovali a já myslím, že jsem tu díky blogu poznala fajn lidi. Je úžasné, že Vám tento blog stál za to, aby jste si ho všichni dohromady 14 895 krát otevřely:) Díky moc!

Chtěla bych říct, že blog nebudu rušit, stále tu bude, ale už tu nebudou přibývat žádné novinky. Ráda si v oblíbených stránkách svá SB ponechám, jak to udělají oni s mým blogem, to je na nich. Když bude nějaké SB chtít, abych ho z oblíbených smazala, ať mi to napíše dolů do komentářů.

V lednu 2010 jsem tady na blogu uveřejnila 1. článek, takže prvních narozenin se blog bohužel nedočká.

Blíží se Nový rok, rok 2011, je tu nový začátek a ten bude již bez blogu. Chtěla bych Vám všem popřát do roku 2011 jen to nej. Hodně zdraví, štěstí, lásky, peněz, přátel, studijních a pracovních úspěchů a také pohody.

No a protože jsou zítra Vánoce, tak samozřejmě také krásné prožití Štědrého dne a klidné a pohodové sváteční dny plné dobrého jídla, pohádek, rodinné pohody a radosti z dárků od Ježíška:)

Svým SB děkuji za spolupráci a přeji jim, aby jejich blogy jen vzkvétaly a návštěvnost rostla.

Jelikož blog byl věnovaný krásným topmodelkám, hlavně tedy sexy kočkám z Victoria's Secret, tak také jim přeji, aby rok 2011 byl úspěšný a ony byly šťastné a krásné jako doposud. A budoucím maminkám Doutzen Kroes a Mirandě Kerr přeji, aby jejich miminka byla zdravá, krásná a šťastá.

Tímto se s Vámi loučím a věřím, že na tento blog budete vzpomínat jen v dobrém:)

Mějte se báječně a a pamatujte že když něco končí, něco jiného zase začíná!

Krásné Vánoce a šťastný rok 2011 Vám přeje

Vaše Ivča:)

Mám pro Vás ale potěšující zprávu. Rozhodla jsem se, že v horním štítku pod názvem ,, EXKLUZIVNĚ '' se budou ty nej novinky ve zkratce objevovat i nadále. Takže jednou za čas koukněte, co je nového!

1