Srpen 2010

!!! Blog POZASTAVEN od 3. 8 - 4. 9. 2010 !!!

3. srpna 2010 v 10:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Ahojky všichni!

Moc se omlouvám, ale blog bude od 3. 8 do 4. 9. 2010 POZASTAVEN!

Odjíždím do Francie do Paříže ( už se moc těším ), takže tady nebudu a nebudu mít ani přístup na internet. Doufám, že to všichni chápete a také předem díky svým SB za pochopení. Vynechte mě prosím také z kontrol SB a omluvte, že nebudu v tomto období obíhat.

!!! Nebudou tu přibývat žádné novinky !!!

O prázdninách hodně cestuji, takže jsem tu moc nebyla, ale doufám, že se nezlobíte. Jinak jsem moc ráda, že má blog své pravidelné návštěvníky a že návštěvnost stále roste. Vím, že čas strávený přípravou blogu není marný a že se vám blog líbí. Za to jsem moc ráda a děkuji Vám:)

V září zase pojede blog jako dříve a vy se opět můžete těšit na článek z rubriky ,, RYCHLOzprávičky '' kde shrnu ty nejdůležitější zprávy, které se u Victoria's Secret a v topmodelingu udály za dobu mé nepřítomnosti. O nic tak nepřijdete:)

,, Best video týdne '' a ,, Foto měsíce '' začneme volit, až se vrátím.

V září již také budeme znát ,, Topmodelku desetiletí '' o které zatím ještě stále rozhodujete v anketě v levo. Zatím dle hlasování vede kráska Karolina Kurkova, ale ještě není nic rozhodnuto. K hlasům z ankety ještě přibydou vámi udělené hlasy pod článkem v komentářích. Více ZDE!

Chceš zjistit, zda máš přehled? Otázky a k nim vždy 4 možnosti - budeš znát odpovědi? Vyzkoušej si to - ZDE!

Chceš vědět, které krásky jsou nejvíce sexy? TOP 20 najdeš ZDE!

Takže přeji všem krásný zbytek prázdnin a mějte se tu všichni ANDĚLSKY! :)

Pa Vaše Ivča 

P.S. Pod článek do komentů si tipujte, zda čeká Doutzen Kroes chlapečka či holčičku:)
1

Heidi Klum: Zábava se Sealem a dětmi ve Francii!

2. srpna 2010 v 20:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Heidi Klum si užívá odpočinku od hektického životního stylu v Nice ve Francii. Tam vyrazila se svými dětmi, manželem, chůvou a bodyguardem.

Rozhodli se vyrazit strávit den na velké jachtě s názvem ,, Indian Princess. '' Protože bylo krásné počasí, všichni si to užívali.

Na fotkách je Seal s malou Lou Sulolou a Heidi se synem!
1

Gisele Bündchen: UK Harper's Bazaar září 2010!

2. srpna 2010 v 19:26 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Gisele Bündchen se stále drží na špici světového topmodelingu. Své místo neztratila ani když se na nějaký čas odmlčela kvůli svému mateřství. Po porodu syna Benjamina se rychle opět dostala do formy pravidelným cvičením a je zase tady v plné síle.

Opět podepisuje smlouvy na nejluxusnější kampaně, předvádí pro prestižní značky a také pózuje pro světové magazíny.

Tentokrát můžeme tuto krásku obdivovat na titulce a fotkách pro zářijové vydání magazínu Harper's Bazaar 'The Fashion Issue'. Gisele na fotkách upoutá každého svým sexy vyzývavým výrazem a hustou hřívou.

V doprovodném rozhovoru se Gisele rozpovídala o tématech jako je porod, kojení a to, jak se dostávala po příchodu syna na svět do formy.

Gisele řekla: ,, Myslím si, že kojení je úžasné a pomáhá. Hodně lidí v USA si myslí, že kojení není důležité a lepší je dávat dětem umělou výživu. Chemie pro dítě? To je podle mě nesmysl. Myslím, že by měl existovat celosvětový zákon, že by měly matky své děti kojit do 6 měsíce. ''

,, Je to práce, ne dovolená, dodává Gisele. ''

Také řekla, že v období těhotenství meditovala a připravilo ji to na porod. Byla tak lépe připravena a mohla si nejintenzivnější fyzický zážitek svého života vychutnat a užít.

Podívej se na fotky Gisele!
1
1

Bar Refaeli: Sexbomba v St. Tropez!

2. srpna 2010 v 18:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Modelka Bar Refaeli, která již delší čas randí s hercem Leem DiCapriem tráví čas ve slunném St. Tropez.

Krásku paparazzi nachytali na pláži s přáteli. Bar měla na sobě růžové bikiny, které dokazovaly, že Bar je opravdu sexy kočka. Její vnady se jí draly z podprsenky a ukázala také své ploché bříško. Je vidět, že Bar posiluje a dbá o své křivky.

Podívej se na fotky!
1

Rosie Huntington-Whiteley: Sexy kočka v LOVE magazínu!

2. srpna 2010 v 14:30 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Sexy topmodelka Rosie Huntington-Whiteley pózovala pro titulní stranu záříjového vydání magazínu LOVE.

Kráska byla stylizována do 50. let a vypadá jako dívka z plakátu. Někdo by si mohl myslet, že je to ztělesněná Jessica Rabbit.

7 dalších modelek se objeví na titulce a Rosie je první z nich. Můžeme se těšit i na další krásky Victoria's Secret.

Podívej se na titulku!
10

Alessandra Ambrosio: Hrátky na pláži na Hawaii!

2. srpna 2010 v 10:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Alessandra Ambrosio tráví volné chvíle na Hawaii se svým snoubencem Jaimem a dcerkou Anjou Louise.

Alessandra si zaplavala, pak zasurfovala a nakonec vyrazila s Jaimem na zmrzlinu. Jejich dcerka si hrála s pískem a maminka jí k tomu asistovala.

Na to, že je Alessandra již matkou, má úžasnou štíhlou postavu. Ukázala ji v barevných bikinách. Odhalila také tetování, které má nad zadečkem.

Podívej se na fotky z pláže!  
1

Heidi Klum: Na pláži v Nice s dětmi a přáteli!

1. srpna 2010 v 22:58 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Heidi Klum se rozhodla strávit trochu času v zámoří v Evropě. S dětmi a přáteli vyrazila do Francie do Nice.

V doprovodu svého bodyguarda, chůvy pro děti, dětí a přátel se vydala na procházku podél slavné Promenade des Anglais. Šťastná rodinka si dala oběd v místní restauraci a poté se vydali na pláž. Děti si hrály u moře a Heidi byla velmi spokojená.

Heidi se do Francie přesunula z New Yorku, kde zahajovala novou sezónu "Project Runway. "

Kráska měla na sobě černé průhledné tílko, pruhované kalhoty s volným sedem a sluneční brýle.

Podívej se na fotky z Francie!
1

Alessandra Ambrosio: Potápěla se na Hawaii!

1. srpna 2010 v 13:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Alessandra Ambrosio využila volných chvílí a navštívila se svým snoubencem Jaimem pláž na Hawaii. Kráska se vybavila šnorchlem a vydala se vstříc hlubinám.

Je vidět, že Alessandře rozhodně nejsou sporty cizí a i věnuje se jim ráda. Kráska oblékla krémové bikiny a šla na věc.

I bez make-upu a práce stylistů je Aless kočka a rozhodně se nemá za co stydět. Na jejím těle je vidět, že se mu věnuje a přináší to výsledky.

Poté si pohrála s dcerkou Anjou Louise ve vlnách.

Podívej se na fotky z pláže!1

Doutzen Kroes: Při natáčení reklamy odhalila rostoucí bříško!

1. srpna 2010 v 10:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Doutzen Kroes natáčí reklamní spot pro šperkařskou firmu Tiffany & Co. v Greenwich Village, NYC. Kráska Victoria's Secret společně s modelem byla hlavní tváří nového spotu, který se netáčel v uměle zasněžené ulici - bude se vysílat v zimě.

Doutzen je ve 3. měsíci těhotenství a v reklamě měla na sobě dlouhý černý kabát. Musela to vydržet na vysokých podpatcích, ale když byla chvíle volna, vplula do pohodlných sandálů. Paparazzi ji zachytil v natáčkách, jak telefonuje. Měla na sobě přiléhavé tílko a džíny. Ze strany bylo vidět, že Doutzen se již trošku zakulacuje. Zajisté to bude sexy maminka jako například Alessandra, Karolina, Adriana nebo Heidi.

Doutzen v reklamě od svého ,, přítele '' obdrží šperk v krabičce a má to mezi nimi jiskřit. Kráska tuto roli zvládla, i když teď její srdce patří příteli a otci dítěte - DJ Sunnery James. Doutzen řekla: ,, Jsme moc šťastní. Kritické 3 měsíce jsou za mnou a vše je v pořádku. Cítím se velmi dobře. ''

Podívej se, jak roste Doutzen bříško a na fotky z reklamy a volných chvil!
1
1
1