Červen 2010

Heidi Klum: S dětmi na rodinném obědě!

30. června 2010 v 19:30 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Heidi Klum má díky své menší pracovní vytíženosti více času na svoji rodinu a především na své 4 děti. Tentokrát vyrazila v NYC na rodinný oběd do Baru Pitti. Odpoledne strávila na Manhattanu s Lou Sulolou, Leni, Johanem a Henrym. Měla s sebou pomocnici, aby vše zvládla.

Heidi měla na sobě šedé šaty a nesměly chybět sluneční brýle.

Klum se již připravuje na zbrusu novou sezónu "Project Runway. '' Novou změnou bude, že díly budou mít 90 minut - dříve to bylo 60.

Heidi řekla tisku, " Hromadily se nám stížnosti od lidí, kteří chtějí vidět trochu více, což jsme samozřejmě rádi. Takže teď má každý díl půl hodiny víc. "

Podívej se na rodinku uvnitř!
1

Adriana Lima: To je moje zlato!

30. června 2010 v 15:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Adriana Lima se 15. listopadu 2009 stala matkou. V New York City se jí narodila dcerka Valentina Lima Jaric. Přes nastalé komplikace je teď již vše v pořádku a Adriana i malá se mají k světu. Adriana se vrátila do světa celebrit a módy a malá roste jako z vody.

Adriana v roce 2010 konečně ukázala svoji tak dlouho světu ukrývané zlatíčko. Je zřejmé, že podoba s tatínkem Markem se nezapře.

I na svých oficiálních stránkách zveřejnila pár fotek a dokonce napsala pro fanoušky vzkaz:

,, Ahoj všichni! Zde jsou první snímky pýchy a radosti mého života, Valentiny Limy Jaric. Naše holčička se narodila v New Yorku 15. listopadu 2009. Jsme moc vděční, že jsme byli požehnáni šťastnou, zdravou a krásnou dcerkou.
Právě teď velmi rádi žijeme ve Španělsku a Marko hraje v Real Madrid týmu. Španělsko je krásná země, s milými lidmi, kteří náš pobyt tady dělají hezčí. Zůstaňte dobře naladěni a sledujte dál novinky z mého života! ''
Vaše Adriana


No a tady jsou exkluzivní fotky malé Valentiny:)
1

Alessandra Ambrosio: Bude Mirandina družička?

30. června 2010 v 11:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Alessandra Ambrosio, která je zasnoubená se svým přítelem Jaimem Mazurem s nímž má dcerku Anju Louise, se rozpovídala o vztahu své kamarádky.

Alessandra pro IN TOUCH řekla: ,, Jsem si jistá, že Miranda bude s Orlandem moc šťastná. Navzájem se velmi milují. Vše se vyvýjí tak, že budou moc, moc, moc, šťastní. ''

Také se hovoří o tom, že by Alessandra mohla být potenciální Mirandinou družičkou. ,, Byla by to pro mne čest. Samozřejmě bych byla moc ráda. ''

Alessandra se také rozpovídala o své dceři. ,, Malá zpívá a tančí. Miluje povídání. Cokoli řekneme, to opakuje. Je jako papoušek. :) '' řekla Ales.
1

Miranda Kerr: Vyrazila do práce!

29. června 2010 v 18:15 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Miranda Kerr právě fotí v New York City sérii módní kolekce. Paparazzi ji nachytali jak ráno vyráží do práce. Kráska vypadala výborně a dokonce na fotografy mávala.

Měla na sobě letní overal, hnědou kabelku, boty na podpatku. Nesla si i svačinku. Určitě to bylo něco zdravého. Vypadá to na pokrájené ovoce nebo na zeleninku.

Podívej se na fotky!
1


Brooklyn Decker: Věrná fanynka - Wimbledon 2010!

29. června 2010 v 15:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Brooklyn Decker je věrnou fanynkou svého manžela Andyho Roddicka. Doprovází ho vždy na většině tenisových turnajů. Tentokrát je divačkou na Wimbledonu 2010 v Londýně.

Paparazzi ji vyfotili spolu s koučem Andyho, Dougem Speenem jak sledují hru.

Podívej se na fotky!
1

Alessandra Ambrosio: Víkend s rodinkou v Malibu!

29. června 2010 v 13:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Alessandra Ambrosio si umí užívat volný čas. Jelikož je často pracovně zaneprázdněna o to více je ráda, když může být se svým snoubencem a dcerkou.

Tentokrát si užívali víkend v Malibu. Krásný letní den byl jako stvořený pro návštěvu parku a pískoviště. Rodinka - Alessandra, Jaime a malá Anja Louise - všichni vypadali šťastně a spokojeně.

Alessandra měla na sobě letní šaty.

Podívej se na fotky!
1

Miranda Kerr: Photo Shoot Foxy

29. června 2010 v 10:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Miranda Kerr byla paparazzi přistižena při focení v New Yorku v Meatpacking District. Celá oblečená v černém, Victoria's Secret kráska fotila v ulicích nové fashion fotky. Poté fotila s deštníkem a také balónkem.

Miranda je zasnoubená s hercem Orlandem Bloomem a již se připravuje svatba. Pomáhá jí její matka. Datum ani více info zatím neznáme.

Fotky z NYC uvnitř!
1

Heidi Klum: O víkendu vyrazila s rodinou do parku!

28. června 2010 v 19:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Heidi Klum vyrazila o víkendu na vycházku po New York City se svými dětmi. Se čtyřmi rošťáky ( Henry, Johan, Leni a Lou ) jí pomohly dvě chůvy. S dětmi si hrály v Hudson River Parku.

Heidi byla oblečena letně a vycházkově. Dopřávala si nejrůznější pochutiny a i stačila vyřizovat věci po telefonu.

Heidi také nedávno předvedla své německé kořeny na World Cupu - dokonce povzbuzovala vuvuzelou.

Fotky z procházky uvnitř!
1

Alessandra Ambrosio: Vyrazila s miláčkem za zábavou!

28. června 2010 v 17:30 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Alessandra Ambrosio vyrazila se svým snoubencem Jaimem Mazurem za zábavou do Tinseltown. Noční Hollywood byl jako stvořený pro nějakou párty. K dvojici se připojilo několik přátel, vyrazili na diskotéku - pilo se a tančilo.

Měla na sobě džínové kraťasy, pruhované tričko, černé boty a klobouk.

Podívej se, jak se Alessandra vyparádila!
1

Marisa Miller: Zúčastnila se premiéry "The Twilight Saga: Eclipse"

28. června 2010 v 15:30 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Marisa Miller byla jednou z hvězd, které si nenechaly ujít premiéru "The Twilight Saga: Eclipse" v Los Angeles, Kalifornie. Marisa si pobyt na Los-angeleském filmovém festivalu užila. Měla na sobě lesklé sexy modré koktejlky a opět vypadala úchvatně.

Tento film se považuje za jednu z největších filmových událostí tohoto léta. Až přijde film do kin, očekává se velká návštěvnost. Ve filmu zazáří hvězdy Robert Pattinson, Kristen Stewart a Taylor Lautner.

Podívej se, jak to krásce Marise seklo!
1

BEST VIDEO TÝDNE 4. 7. - 11. 7. - konec hlasování'

28. června 2010 v 14:00 | Ivča |  BEST VIDEO TÝDNE
Hlasuj pro nejlepší video a píseň! Vítězné video se objeví nalevo v liště zde na blogu a stane se BEST VIDEEM PRO TÝDEN 4. 7. - 11. 7.

Tentokrát jsou tu aktuální hity!

Na výběr máš z 5ti možností:)

HLASOVÁNÍ UKONČENO V SOBOTU 3. 7. 2010 ♥

1) Tinie Tempah - Pass Out
2) Sean Kingston feat. Justin Bieber - Eenie Meenie
3) Xindl X a Olga Lounová - Láska v housce
4) Eddie Stoilow - Floating
5) Timbaland feat. Justin Timberlake - Carry Out

music

Vítězné VIDEO:

Timbaland feat. Justin Timberlake - Carry Out


Alessandra Ambrosio a Adriana Lima: Brazilské krásky na rautu!

28. června 2010 v 10:30 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelky Alessandra Ambrosio a Adriana Lima se zúčastnily akce s názvem ,, 2010 Follow The Sun '' v New York City. Kráska Alessandra se v Thompson Hotelu setkala se svojí kamarádkou a kolegyní z branže Adrianou. Dvojice sexy koček pózovala pro fotografy v těsném objetí. Obě Brazilky vypadaly báječně a zvolily úžasné letní oblečení na párty.

Alessandra měla na sobě modré vzdušné dlouhé šaty a lehkost dodal i volně spletený cop. Adriana zvolila stříbrné sexy koktejlky a vlasy měla rovné a rozpuštěné.

Obě vypadaly velmi svěže a uvolněně. Kdo by řekl, že jsou tyto kočky již matkami. Alessandra má dcerku Anju Louise a Adriana má Valentinu.

Na akci se objevila i topmodelka VS Doutzen Kroes.

Podívej se na fotky!
1

Blog na 3 dny POZASTAVEN! - konec pozastavení!!!

24. června 2010 v 22:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Ahojky všichni!

Blog bude od pátku 25. 6. do neděle 27. 6. 2010 POZASTAVEN! - nebudou přibývat žádné novinky!

Nebudu tady, ale od pondělka 28. 6. vše zase pojede jako dříve:)

Výjimečně zvolím FOTO MĚSÍCE ČERVENCE já - bude to sexy fotka s kráskou Adrianou Limou:) Je to fotka z ,, V Magazinu. '' Objeví se na liště již od čtvrtka 1. 7. 2010. Nebojte, o fotce na srpen opět rozhodnete vy svým hlasováním.

Takže díky za pochopení všem SB i návštěvníkům blogu!

Také jsem moc ráda, že návštěvnost blogu stoupá. Práce na blogu mě baví a těší mě, že se sem rádi vracíte.

Mějte se, užívejte letní dny a těšte se na prázdniny:)

Pa Vaše Ivča
1

Co plánuješ na prázdniny?


Gisele Bundchen: Vogue Korea!

24. června 2010 v 21:00 | Ivča |  Video