Březen 2010

3 topmodelky VS na večerní párty!

29. března 2010 v 11:00 | Ivča |  Módní policie
Připravila jsem pro Vás 3 topmodelky a jejich modely ve kterých zazářily na nedávné párty u příležitosti 15. výročí katalogu plavek VS!

Ohodnoť, který model je ten NEJ a které krásce to slušelo nejvíce! Přidej komentář:)

Přiřaď každému modelu a topmodelce počet bodů - 1 až 10.
10 je nejvíce!
Který model od tebe získá nejvyšší počet bodů?
Alessandra, Miranda nebo Candice?

VS - 3

Topmodelky VS: Slavilo se jako o život!

28. března 2010 v 11:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Krásky VS v čele s Mirandou Kerr, Candice Swanepoel a Alessandrou Ambrosio oslavovaly ve večerních hodinách 15. výročí VS Swim Catalogu. V nočním klunu v Západním Hollywoodu to holky pěkně rozjely.
Všechny vypadaly úchvatně a bylo se na co koukat. Již brzy vám přinesu z této akce ,, Módní policii '' a vy budete moci krásky a jejich outfity ohodnotit!
FOTO v článku!

1
2

Zvolili jste tu nejkrásnější topmodelku VS!

27. března 2010 v 18:00 | Ivča |  Victoria's Secret faces
Od 20. 3. do soboty 27. 3. jste zde na blogu volili pomocí ankety nejkrásnější topmodelku značky VS.
Jsou krásné, jsou úspěšné, jsou žádané, jsou sexy, jsou bohaté, jsou výjimečné a jsou to krásky a andílci značky Victoria's Secret.

My teď již známe vítězku! Ktrerá topmodelka je ta nejkrásnější? Více uvnitř článku!

Doutzen Kroes

27. března 2010 v 16:30 | Ivča |  Victoria's Secret Angels

Doutzen Kroes se narodila 23. ledna 1985 v Nizozemsku a je vyhledávanou topmodelkou a tváří VS. K jejím největším úspěchům patří jistě i nafocení několika snímků do kalendáře Pirelli 2008. V roce 2007 se umístila v TOP 15 nejlépe vydělávajích modelek světa podle časopisu FORBES. V roce 2005 byla označena podle vogue.com za ,, MODELKU ROKU ''.

Modelingu se začala věnovat v 18ti letech, jelikož si chtěla přivydělat nějaké peníze. Svou krásou dokáže Douzen zaujmout na první pohled - okrouhlé a plné rty a kočičí oči z ní dělají mega krásku.Okouzlí ale i tím, že stále působí jako obyčejná, veselá a milá holka…

Za svůj úspěch ale Doutzen Kroes vděčí nejen svému vzhledu, ale i tvrdé práci; nepatří mezi primadony, vyhýbá se módním večírkům a chce-li relaxovat, raději než do luxusních lázní vyrazí do rodné vesnice na severu Holandska.

Topmodelka Doutzen Kroes se 7. 11. 2010 vdala při soukromém obřadu v Nizozemsku za svého přítele DJ Sunneryho Jamese. Doutzen Kroes přivedla dne 21. 1. 2011 na svět syna. S manželem DJ Sunnery Jamesem mu dali jméno Phyllon ( vyslovuje se Fillen ). Doutzen rodila v Nizozemsku a malý měl 4 kila. Je maminkou 2 dětí - k Phyllonovi přibyla ještě dcerka - Myllena.

Svoji první VS Fashion Show šla Doutzen v roce 2005. Spolupráci se značkou VS ukončila na počátku roku 2015 po 7 letech, kdy měla s VS kontrakt.

Měří 178 cm a její míry jsou 88/62/88.

Značka Victoria´s Secret slaví patnáctiny - Její tváří je i Karolina Kurkova!

27. března 2010 v 15:20 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Americká módní společnost Victoria´s Secret se specializuje na luxusní spodní prádlo a plavky. Není tedy divu, že její přehlídky patří k těm nejnavštěvovanějším! A nyní slaví patnáct let existence! Za tu dobu stihla firma udělat ze spousty nenápadných, ale krásných dívek topmodelky světového formátu!

Karolina Kurkova (26)
Česká ozdoba mezi »andílky« Victoria´s Secret! Teď si kráska z Děčína ale dává pauzu - stejně jako několik jejích kolegyň si koncem minulého roku pořídila miminko! S přítelem Archiem Drurym přivedli v říjnu na svět syna Tobina Jacka!

Víte, že...
...Karolína pro Victoria´s Secret předváděla i exkluzivní podprsenku v přepočtu za 115 milionů korun. Luxusní prádélko je vyzdobeno 2000 diamanty a uprostřed má desetikarátovou diamantovou brož.

Heidi Klum (36)
Německá modelka je v současnosti provdaná za zpěváka Seala, se kterým má tři děti. Posledním z nich je dcerka Lou Sulola, která se narodila loni v říjnu.

Alessandra Ambrosio (28)
Partnerem brazilské modelky je kalifornský podnikatel Jamie Mazur, se kterým má Alessandra dcerku Anju Louise.

Miranda Kerr (26)
Australská kráska je zatím bezdětná, dva roky je jejím partnerem herec Orlando Bloom. Nedávno ji proslavil zaměstnanec jedné banky, který si v průběhu reportáže vysílané ve zprávách v pozadí prohlížel na monitoru její fotografi e v prádle.

Adriana Lima (28)
Kráska brazilského původu je zapřisáhlá katolička a se sexem čekala až do svatby! Jejím vyvoleným se stal srbský basketbalista Marko Jarić, v listopadu se jim narodila dcerka Valentina.

Marissa Miller (31)
Tato nádherná Američanka je už čtyři roky vdaná za hudebního producenta Griffi na Guesse. Zatím spolu ale nemají žádné děti.

1

Co byste značce VS popřáli?


Bar Refaeli: Svlékla se!

27. března 2010 v 13:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka izraelského původu Bar Refaeli opět ukázala svoje ladné křivky. Stala se totiž tváří spodního prádla značky Passionata…
Čtyřiadvacetiletá modelka Bar Refaeli, jež randí s hercem Leonardem DiCapriem, opět ukázala svoje dokonalé tělo. Bar nafotila sérii fotografií pro kolekci spodního prádla Passionata, jehož tváří se stala minulý rok v listopadu.
Ačkoliv se modelka ve světě těší velké oblibě, ve své rodné zemi ji  zavrhli. Bar totiž nenastoupila na vojnu, která je v Izraeli povinná i pro ženy. V její rodné zemi proto půvabnou modelku a její výrobky bojkotují…

1

Kylie Bisutti: Dračice v šatech a i v sexy bikinách!

27. března 2010 v 11:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Kráska Kylie Bisutti se setkala se svým manažerem a sestrami, pak si zadováděla v bazénku a poté se v sexy šatech zúčastnila párty u příležitosti 15. výročí VS Swim Catalogu.
Zde jsou fotky!

1

Alessandra, Miranda a Candice: Oslava 15. výročí!

27. března 2010 v 9:00 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Vždy krásné a usměvavé topmodelky Miranda Kerr, Candice Swanepoel a Alesandra Ambrosio se sešly u příležitosti oslavení 15. výročí the Victoria's Secret Swim Catalogu. Tyto sexy dívky si na sebe vzaly jen bikiny a kraťasy značky VS a pózovaly u bazénu.

Jejich tváře v katalogu vídáme často, takže se není čemu divit, že byly vybrány právě ony.
Dívky se svěřily, že na svých postavách makají a baví je běh, posilování, plavání a yoga.

Tak co, která má to NEJ tělo?

1

Miranda Kerr: Kočička v rudém!

26. března 2010 v 20:34 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Topmodelka Miranda Kerr pózovala v Los Angeles v sexy rudých šatech a zářila štěstím. Vy se podívejte, jak jí to slušelo!
Model nechal vyniknout jejím dlouhým, štíhlým nožkám.

1

VICTORIA SECRET FASHION SHOW 2009-2010: FINISH!

26. března 2010 v 16:30 | Ivča |  VS Fashion Show!

Která byla ta NEJ?

VICTORIA SECRET FASHION SHOW 2009-2010 - TOP!

26. března 2010 v 15:00 | Ivča |  VS Fashion Show!

Co říkáš na tuto show?


Bar Refaeli: Na prezentaci kolekce Passionata v Paříži!

25. března 2010 v 17:21 | Ivča |  ! HOT NEWS INFO!
Bar Refaeli ohromila všechny přítomné na prezentaci kolekce Passionata v Paříži svojí krásou a sex-appealem. Izraelská topmodelka si na nedostatek pracovních nabídek rozhodně nemůže stěžovat. Fotky pro tuto značku jsou zábavné, barevné, hravé a jen ve spodním prádle.

Její sexy křivky se objevují na přehlídkách, v reklamách, na fotkách, ve videích. Bar zazářila v jednoduchých černých koktejlkách. Prostě méně je někdy více!
Podívej se na fotky uvnitř článku!

2
1

Doutzen X Bar

24. března 2010 v 16:00 | Ivča |  VS DUEL
Tentokrát vám přináším opět 2 krásky VS - Bar R. a Doutzen K.
Která topmodelka nafotila ,, lepší '' titulku prestižního časopisu?
Rozhodni a hlasuj!

1

Které jsi dal/a hlas Ty?